Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 22184

149 hodnotení
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 42 €
Ušetríte 4,20 € (–10 %)
Cena 31,50 € bez DPH
37,80 €
Značka Xiaomi
Kategória Dom a záhrada
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Popis produktu

Kompresor rýchlo a presne zmeria tlak a zároveň ho hneď doplní. Hodnoty PSI si môžete prečítať na digitálnom displeji a tiež ich vopred nastaviť a potom už len čakať. Kompresor sa sám zastaví na požadovanej hodnote tlaku. Pri práci v noci vám posvieti vstavaná LED žiarovka. Je bezdrôtový, takže ho využijete aj na cestách. Zabudovaná lítiová batéria umožní použitie v dlhom časovom úseku a jednoducho ju dobijete pomocou telefónneho kábla. Kompresor umožňuje široké využitie. Nafúknete s ním pneumatiky automobilov, motoriek, kolesá bicyklov, akúkoľvek loptu alebo nafukovačku.

Nafúkne pneumatiky auta aj motorky
Kompresor disponuje dostatočným výkonom a umožní nafúknutie 5 automobilových pneumatík a 6 pneumatík na motorku. Jednu pneumatiku je možné nafúknuť v priebehu 6 minút.

Vhodný aj na kolesá bicyklov
Jeho konštrukcia umožňuje použitie aj na kolesá bicyklov. Môžete pohodlne jazdiť v teréne, aj na ceste. Jeho výkon umožní nafúknutie 8 pneumatík kolies bicykla pri rýchlosti 3 minút na jednu pneumatiku.

Využitie aj pri športe
Prenosný vzduchový kompresor využijete aj na ihrisku pri nafukovaní lôpt a nemusíte sa riadiť odhadom. Tlak meria presne (s presnosťou 2 PSI) už v priebehu nafukovania a je schopný nafúknuť 41 futbalových lôpt veľkosti 5. Jednu loptu nafúkne za 1 minútu.

Dostatočne rýchly a výkonný
Tlak v pneumatike sa zobrazí na digitálnom displeji. Pre jednoduchšie použitie je možné tlak prednastaviť na požadovanú hodnotu. Kompresor sa potom automaticky na tejto hodnote zastaví. Jeho telo je vyrobené zo zliatiny a vďaka tomu vyvinie tlak až 150 PSI. S vstavaným svetlom ho môžete použiť aj v noci.

Objavte silu batérie
Motor kompresora je schopný odvádzať prebytočné teplo a znižovať prípadné vibrácie. 2000 mAh lítiová batéria je veľmi účinná a má dlhú životnosť. V prípade potreby ju môžete dobiť prostredníctvom siete alebo napríklad powerbanky cez micro USB konektor, ktorý je kompatibilný s bežnými dátovými káblami smartfónov, v priebehu 3 hodín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: