Xiaomi Haylou T15

3 hodnotenia
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 30 €
Ušetríte 11,10 € (–37 %)
Cena 15,75 € bez DPH
18,90 €
Značka Haylou
Kategória Slúchadlá - bezdrôtové
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Xiaomi Haylou T15

Zháňate bezdrôtové slúchadlá, ktoré za neveľké peniaze zahrajú veľa muziky? Práve ste ich našli - Xiaomi Haylou T15 ponúknu neuveriteľne dlhú výdrž na jedno nabitie, mimoriadnu kvalitu zvuku a vzhľadom na parametre veľmi priaznivú cenu.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou T15

Jedná sa o bezdrôtové slúchadlá v prevedení štupľov, ktoré vďaka hmotnosti len 3,7 gramov prakticky neucítite. Súčasťou balenia je aj nabíjacia krabička, vďaka ktorej si budete môcť užívať hudbu alebo hovorené slovo až po dobu 60 hodín.

Lákavé parametre

Pretože možno predpokladať, že sa s týmito slúchadlami budete pohybovať vonku, kde budú musieť čeliť nepriaznivému počasiu, vybavil ich výrobca zvýšenou odolnosťou proti vode podľa štandardu IPX5. Vďaka tomu sú odolné proti striekajúcej vode, takže sa s nimi nemusíte báť napríklad behať v daždi.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou T15

Dôležitým rysom bezdrôtových slúchadiel je stabilita pripojenia. V tomto prípade sa môžete spoľahnúť na najnovší štandard Bluetooth 5.0, ktoré zaisťuje dlhý dosah až desať metrov, vysokú kvalitu prenosu a minimálnu energetickú náročnosť. Vďaka technológii "master-slave" netrpia výpadky zvuku v režime stereo.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou T15

Dlhá výdrž

Najslabším miestom bezdrôtových slúchadiel býva ich výdrž. To v prípade Xiaomi Haylou T15 rozhodne neplatí! Súčasťou balenia je totiž nabíjacia krabička s batériou s kapacitou 2200 mAh. Vďaka nej môžu slúchadlá fungovať až 60 hodín.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou T15

Za túto dobu napríklad zvládnete zhliadnuť približne tridsať filmov, 102 dielov seriálu, alebo si vypočuť 900 pesničiek. Ak budete slúchadlá používať denne dve hodiny, vydrží na jedno nabitie až jeden celý jeden mesiac.

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Haylou T15

Inteligentné ovládanie

Na bokoch slúchadiel Xiaomi Haylou T15 sú dotykové plôšky, slúžiace na ich ovládanie. Posúďte sami, čo vďaka tejto funkcii zvládnete, bez toho aby ste museli z vrecka vyťahovať mobilný telefón:

  • Prijať / ukončiť prichádzajúci telefónny hovor (dve kliknutia).
  • Odmietnuť prichádzajúci telefónny hovor (pridržanie po dobu jednej sekundy).
  • Pozastaviť, alebo opätovne spustiť prehrávanie (jedno kliknutie).
  • Preskakovať medzi skladbami (dve kliknutia na ľavom, respektíve pravom slúchadle).
  • Vyvolať hlasového asistenta (tri kliknutia na ľavom slúchadle).
  • Zapnúť / vypnúť herný režim (tri kliknutia na pravom slúchadle).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: