Amazfit Bip U

27 hodnotení
 
Novinka Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 72 €
Ušetríte 32,09 € (–45 %)
Cena 33,26 € bez DPH
39,91 €
Značka Amazfit
Kategória Smart zariadenia a fitness náramky
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 
 • Veľká farebná obrazovka
  Rozlíšenie 320x302 pixelov vytvára vynikajúce vizuálne zobrazenie, vďaka čomu sú všetky prichádzajúce hovory, správy a pripomienky mimoriadne zreteľné.
 • Noste svoj životný štýl na zápästí
  K dispozícii je 50 ciferníkov, ktoré vyhovujú vašej nálade a outfitu, alebo môžete nahrať svoje vlastné fotografie a vytvoriť tak ciferník Vám vlastný. Bip U podporuje aj animované ciferníky, vďaka ktorým je každý pohľad na vaše hodinky jedinečným zážitkom.
 • Zdôraznite, čo je pre vás dôležité
  Pomocou prispôsobiteľného modulárneho modulu môžete na domovskej obrazovke hodiniek vyberať a zobrazovať dôležité informácie, ako napríklad čas, dátum, počasie, srdcový rytmus a ďalšie.
 • Superľahké telo
  Ultraľahký dizajn, ktorý sotva cítite, keď sa usilujete o špičkový výkon.
 • Športové režimy s vysoko presným GPS
  Program Bip U zaznamenáva Vaše údaje o cvičení, aby vám pomohol cvičiť na vyššej úrovni. Na základe Vašej srdcovej frekvencii môžete skontrolovať svoju pešiu vzdialenosť, rýchlosť, zmeny srdcového rytmu, spálené kalórie a ďalšie kľúčové faktory, ako napríklad to, či cvičíte v zóne spaľovania tukov alebo v kardiopulmonálnej posilňovacej zóne, a tiež poskytovanie okamžitých upozornení.
 • Meranie hladiny kyslíka v krvi
  Ak sa necítite dobre, pod psychickým stresom, intenzívne trénujete, napríklad na maratónoch a v posilňovni, alebo vo vysokohorskom a hypoxickom prostredí, môžete okamžite zmerať saturáciu krvi a kyslíka a pochopiť svoj fyzický stav.
 • Zlepšite kvalitu spánku
  Hodinky presne monitorujú Vaše spánkové fázy vrátane hlbokého spánku, ľahkého spánku, REM, času bdenia a popoludňajšieho spánku. Interpretuje charakteristiky, aby Vám poskytol skóre kvality spánku a informácie o zlepšeniach.
 • Sledovanie srdcového rytmu
  Bip U dokáže udržiavať nepretržité 24-hodinové sledovanie srdcového rytmu.
 • Systém hodnotenia zdravia
  PAI je systém hodnotenia zdravotného stavu, ktorý využíva algoritmy na transformáciu komplexných informácií, ako sú údaje o srdcovej frekvencii, trvaní aktivity a ďalšie údaje o zdraví, do číselných hodnôt a tieto údaje poskytuje používateľom.
 • Monitorovanie stresu
  Hodinky podporujú sledovanie stresu a môžu poskytnúť dychový tréning, ktorý Vám pomôže vyrovnať hladinu stresu, takže budete okamžite vedieť, kedy potrebujete odpočívať a relaxovať.
 • Menštruačný cyklus
  Amazfit Bip U vám pomôže zaznamenať menštruačné a ovulačné obdobia a upozorní vás pred ich príchodom, aby ste mohli plánovať dopredu a vyhnúť sa prerušeniam.
 • Vynikajúca výdrž batérie
  Po úplnom nabití si môžete oddýchnuť a vychutnať si viac ako celý týždeň cestovania alebo práce bez obáv z nabíjačiek. Užite si až deväť dní aktivity a pokroku nepretržite na jedno nabitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: