WD Purple 4TB, 3,5", WD40PURZ

1 hodnotenie
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 108 €
Ušetríte 11,10 € (–10 %)
Cena 80,75 € bez DPH
96,90 €
Značka Western Digital
Kategória Pevné disky
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Western Digital WD Purple, 4 TB 

Western Digital WD Purple

Vyberáte si nový sledovací kamerový systém alebo chcete rozšíriť súčasné úložisko na záznamy z vašich bezpečnostných kamier? V oboch prípadoch je tento disk z edície WD Purple presne tým, čo hľadáte. Spoločnosť Western Digital je známa kvalitou svojich produktov, a ani táto séria nie je výnimkou. Bezpečnostné sledovacie systémy majú zmysel len vtedy, keď sa dáta z nich uložia bezpečne a rýchlo, čo sú presne schopnosti, ktorými sa tento disk pýši. 

Prvotriedne úložisko pre prvotriedny dohľad 

Disky z edície WD Purple sú konštruované špeciálne pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov, takže poskytujú podporu súbežného behu až ôsmich diskov a spracovania až 32 audiovizuálnych tokov z HD kamier. Disky obsahujú aj technológiu AllFrame, ktorá vylepšuje streamovanie ATA. Vďaka tejto technológii sa účinne znižuje miera pixelácie a iných chýb obrazu. Keď použijete disky z tohto radu, tak sa nemusíte obávať ani prípadného prerušenia videa, čo sa môže stať u bežných diskov, ktoré nie sú určené na nepretržitú prevádzku v náročných podmienkach

Konštruovaný na extrémne podmienky 

Výrobca Western Digital si bol pri navrhovaní týchto diskov vedomý, že sú na ich prevádzku veľmi vysoké požiadavky, a prispôsobil tomu ich konštrukciu. Disky z edície WD Purple tak zvládajú nepretržitú prevádzku so zápisom dátových tokov vo vysokom rozlíšení – to všetko za veľmi špecifických podmienok, ako sú napríklad vibrácie a časté kolísanie teplôt.

 

Dohledové systémy

Prvotriedne úložisko pre sledovacie systémy

Všetky disky z edície WD Purple sú konštruované na použitie, ako úložiska pre záznamové systémy. Tomu sú dôsledne prispôsobené aj ich parametre.

Vysoká odolnost

 

 Vysoká odolnosť

Disky radu WD Purple vydržia nepretržitú prevádzku za náročných podmienok, ako je extrémne kolísanie teplôt a stále vibrácie.

Důvěryhodné úložiště

 

Dôveryhodné úložisko

Spoločnosť Western Digital je celosvetovým lídrom vo výrobe diskov pre záznamové systémy, takže diskom tejto značky môžete bez obáv zveriť svoje dáta.

Rošiřte své zorné pole

 

 Rozšírte svoje zorné pole

Disky z edície WD Purple sú optimalizované na súbežný chod až ôsmich diskov súčasne, vďaka čomu zvládnu spracovávať až 32 HD audiovizuálnych tokov.

 

 

Rozsáhlá integrace

Rozsiahla integrácia

Disky z tohto radu sú testované tak, aby boli plne kompatibilné s väčšinou záznamových zariadení na trhu a zákazníci nemuseli riešiť žiadne problémy s inštaláciou a funkčnosťou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: