TP-Link TL-WPA4220KIT

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 72 €
Ušetríte 24 € (–33 %)
Cena 40 € bez DPH
48 €
Značka TP-Link
Kategória Access pointy a routery
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

súprava pre rozšírenie internetového signálu • 1 LAN port • dátová priepustnosť 500 Mbit/s • klonovanie Wi-Fi Standard HomePlug AV • modulácia OFDM (PLC) • šifrovanie 128-bit AES • rozhranie 2*10/100Mbps Ethernet • protokoly IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n • wireless Security: WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Encryption • dosah 300 metrov

TP-LINK TL-WPA4220 KIT

Internetový signál v elektrickej zásuvke

Radi by ste rozšírili vaše internetové pripojenie do každej miestnosti domu alebo bytu pomocou existujúcej elektrickej siete? A súčasne vám riešenie bytu neumožňuje kvalitný wi-fi signál alebo len nechcete zaplniť miestnosti káblami? Ideálnym riešením je pre vás súprava TL-WPA4220 od spoločnosti TP-LINK.

Skúste to bez drôtov

Laicky povedané všetko funguje tak, že do jednej zásuvky zapojíte jednu „šikovnú“ škatuľku, prepojíte ju sieťovým káblom s modemom (alebo iným zdrojom internetového pripojenia), a do inej zásuvky (v inej miestnosti, inom poschodí, inej časti bytu, alebo domu) zapojíte inú „šikovnú“  škatuľku. Prenos medzi škatuľkami sa odohráva po drôtoch, ktorými máte v byte/dome rozvedenú elektrinu. Tento signál potom môžu zdieľať všetky Wi-Fi zariadenia v dosahu až 300 metrov.

Jednoduchá inštalácia aj konfigurácia

Táto súprava je vybavená tlačidlom Klonovanie Wi-Fi. Toto tlačidlo zjednodušuje konfiguráciu Wi-Fi a pomáha vytvoriť jednotnú bezproblémovú domácu sieť. Umožní vám veľké rozšírenie dosahu signálu. Znamená to, že môže automaticky skopírovať identifikátor SSID a heslo vášho smerovača. Týmto spôsobom, súprava TL-WPA4220 umožňuje bezproblémový roaming v rámci domácej siete. Po stlačení tohto tlačidla môžete umiestniť sieťový adaptér kamkoľvek, kde budete chcieť káblové alebo bezdrôtové pripojenie a užívať si bezproblémový prístup k sieti v celej vašej domácnosti alebo kancelárii. Dátová priepustnosť 500 Mbit/s umožňuje pohodlne aj streamovanie HD videa, alebo hranie on-line hier.

Ďalšie možnosti rozšírenia

Ak by napriek tomu vo vašom dome, alebo byte bolo treba vykryť miesta bez Wi-Fi signálu, máte dve možnosti: buď rozšíriť vašu domácu sieť o Wi-Fi extender TL-WPA4220 N300, ktorý prostým zapojením do elektrickej zásuvky a jednoduchým škárovaním so základnou súpravou rozšírite váš bezdrôtový signál do požadovaných miest.

Druhou možnosťou je zapojiť opakovač signálu TP-LINK TL-WA860RE, ktorý je určený na rozšírenie pokrytia a zlepšenie signálu existujúcej bezdrôtovej siete a odstránenie „mŕtvych zón“. Tento opakovač je navyše vybavený ďalším ethernetovým portom, a tak môže fungovať ako bezdrôtový adaptér a premeniť tak káblové zariadenie na bezdrôtové.

(Upozornenie: dve vyššie uvedené zariadenia nie sú súčasťou balenia tejto súpravy.)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: