TP-Link TL-SG108 8x Gigabit Desktop Switch

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 30 €
Ušetríte 8,05 € (–27 %)
Cena 18,29 € bez DPH
21,95 €
Značka TP-link
Kategória Access pointy a routery
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Všetko o produkte

switch • 8 LAN portov • 10/100/1000 Mb/s • úspora energie (až 65 %) • automatické učenie adries MAC a Auto-aging • automatické vyjednávanie portov • Auto MDI/MDIX eliminuje potrebu krížených káblov • vyhotovenie bez ventilátorov

Switch TP-Link TL-SG108TP-Link TL-SG108

Aké výhody prináša produkt Switch TP-Link TL-SG108? To vám veľmi radi zodpovieme v tomto popisku. Switch slúži na zvýšenie rýchlosti vášho internetového pripojenia vďaka jeho schopnosti prechodu na gigabitový ethernet. Prepínač sa navyše chváli nízkou spotrebou energie a každému používateľovi sa jeho obstaranie oplatí dvojnásobne. A fakt, že ide o veľmi ekologické riešenie pre vašu domácu či firemnú sieť, dokazuje schopnosť prepínača znížiť spotrebu energie až o neuveriteľných 72 %.

Zvýšte si rýchlosť vášho pripojenia.

 

Výrazné rozšírenie kapacity

S prepínačom TP-Link TL-SG108 si môžete veľmi výrazne rozšíriť kapacitu vašej siete. Switch tak svojmu používateľovi umožní v momente prenášať aj veľkokapacitné súbory. Prepínač je vybavený ôsmimi portmi a pracuje v dátovom toku 10/100/1000 Mbit za sekundu. Prepínač tak zvládne skutočne s bravúrou prenos všetkých grafických, CGI, CAD i multimediálnych súborov v jedinom okamihu a používateľom tak značne urýchli prácu. Switch dokáže poskytnúť komfort kdekoľvek, či už pracujete doma, v kancelárii alebo kreatívnom produkčnom prostredí, vždy sa postará o maximálnu spokojnosť svojich používateľov.

Switch TP-Link TL-SG108


 

Ekologický ethernet

Pri technológii ethernet a prechodu na gigabitovú sieť má každý z používateľov teraz najnovšie možnosť vybrať ekologické riešenie pri upgradovaní na inú sieť. Ekologická úspora energie sa prejavuje na novej a moderne navrhnutej technológii, ktorá dodá vašej sieti nielen výrazné rozšírenie, ale aj výrazné rozšírenie s ďaleko väčšou úsporou. Automatická úprava energie vám vašu spotrebu bravúrne stráži a podľa stavu pripojenia a dĺžky kábla sama automaticky upravuje uhlíkovú stopu vo vašej sieti. K prepínaču bude dodané len toľko energie, koľko bude potrebné. Switch TP-Link TL-SG108 vie sám detekovať stav pripojenia u každého jednotlivého portu a nebude zbytočne napájať nečinné porty. Výsledkom je ohromná úspora energie, a to až o 72 percent, čo už skutočne stojí za zváženie.

Switch TP-Link TL-SG108


 

Jednoduché ovládanie a jednoduchá obsluha

Inštalácie zariadenia Switch TP-Link TL-SG108 sa nemusíte báť ani v prípade, že nepatríte práve k technickým typom. Prepínač nevyžaduje žiadnu konfiguráciu a Plug and Play spolu s automatickými funkciami vám inštaláciu zariadenia zjednodušia na maximum. Medzi funkciami sa tiež ľahko zorientujete. Funkcia automatického vyhľadávania sa veľmi hodí na snímanie rýchlosti pripojenia na každom porte zvlášť a inteligentne ju prispôsobí k optimálnemu výkonu. Funkcia Auto MDI/MDIX pre zmenu eliminuje potrebu krížených káblov. Vy si tak prístroj Switch TP-Link TL-SG108 vskutku obľúbite a zistíte, že práca v rýchlejšom sieťovom prostredí je to pravé orechové.

Switch TP-Link TL-SG108

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: