TP-Link TL-SG1005D

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 18 €
Ušetríte 6,11 € (–34 %)
Cena 9,91 € bez DPH
11,89 €
Značka TP-Link
Kategória Access pointy a routery
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Všetko o produkte

switch • 5 portov 10/100 Mb/s • IEEE 802.3x na spoľahlivý prenos dát • automatická funkcia vyjednávania • Plug and Play • funkcia Auto MDI/MDIX • úspora energie • tichá prevádzka

TP-Link TL-SG1005D (TL-SG1005D)

Switch TP-Link TL-SG1005D má čo ponúknuť! Zahŕňa 5 gigabitových portov RJ45 s pomocou automatického vyjednávania a Auto MDI/MDIX. Ďalej sa môže pochváliť riadením toku IEEE 802.3x, ktoré ručí za bezpečný prenos dát. Zapojenie bez potreby konfigurácie v rámci typu Plug and Play poteší menej skúsených používateľov, ktorí sa nechcú zdržiavať prechádzaním nastavenia.

 

Efektívny pomocník pre domácnosť i firemnú sieť.

Inovatívna technológia

Switch TP-Link TL-SG1005D je tu pre vás i vašu firmu. Je predstaviteľom jednoduchého spôsobu prechodu na sieť štandardu Gigabit Ethernet. S týmto produktom tak môžete ľahko navýšiť rýchlosť svojho sieťového servera a rovnako tak poschodových pripojení či transformovať gigabitovú rýchlosť v prípade stolových počítačov na skutočnosť. Pýši sa vyhotovením s nižšou spotrebou energie. Vďaka inovácii technológie v rámci úspory energie je schopný redukovať spotrebu energie až o 80 %. Tým sa tak stáva význačným ekologickým produktom. Je nutné konštatovať, že obalový materiál je možné recyklovať.


 

Impozantná výkonnosť

Výkonnosť produktu je jednou z hlavných predností, ktorú Switch TP-Link TL-SG1005D má. Je vybavený päticou avizovaných portov 10/100 Mbit/s RJ45 so samočinným vyjednávaním. U všetkých portov je samozrejmá podpora funkcie Auto MDI/MDIX, ktorá slúži na zamedzenie potreby krížených káblov či portov odchádzajúceho pripojenia – Uplink. Absolútna spoľahlivosť produktu Switch TP-Link TL-SG1005D je zabezpečená prostredníctvom riadenia toku IEEE 802.3x pre komplet duplexný režim a Backpressure pre poloduplexný režim, ktoré eliminujú takisto nepriepustnosť siete. Prostredníctvom rámca Jumbo 10K je zaistené značné urýchlenie, čo sa týka prenosu rozmerných súborov. Význačným atribútom je tiež umožnenie pomocou neblokovanej prepínacej architektúry odovzdávania a filtrovania paketov plnou káblovou rýchlosťou.


 

Nenáročnosť obsluhy

Prostredníctvom automatickej funkcie je zaistená absolútne jednoduchá inštalácia (Plug and Play). Nie sú potrebné už žiadne ďalšie konfigurácie. Funkcia samočinného vyjednávania na každom porte rozkladá rýchlosť pripojenia sieťového zariadenia (10,100 Mbit/s) a zároveň ju účinne adaptuje podľa zlučiteľnosti s cieľom ponúknuť maximálny výkon. Vy sa ako majiteľ nemusíte absolútne o nič ďalšie starať, čo je napokon aj dôvod, prečo je Switch TP-Link TL-SG1005D veľmi atraktívnou voľbou pri hľadaní switcha.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: