TP-Link TL-PA4010P

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 54 €
Ušetríte 11,40 € (–21 %)
Cena 35,50 € bez DPH
42,60 €
Značka TP-Link
Kategória Access pointy a routery
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Všetko o produkte

sieťový rozvod • dva adaptéry • kontrolka LED Powerline • dosah 300 metrov • prenosová rýchlosť 500 MB/s • integrovaná napájacia zásuvka • vyhotovenie plug and play • režim úspory energie automaticky znižuje spotrebu o 85 %

(TL-PA4010PKIT) bílý 24%LAN po 230V TP-Link TL-PA4010P KIT, biela

Priali by ste si mať k dispozícii vysokorýchlostnú sieť bez potreby ďalších káblov, vŕtania či konfigurácie, skrátka ľahko a rýchlo? Súprava adaptérov TP-Link TL-PA4010P KIT AV 500 Powerline s podporou napájania v tomto smere dokáže prekvapiť. Ako mávnutím čarovného prútika dokáže z vášho existujúceho elektrického okruhu vytvoriť dokonalú multimediálnu sieť, v ktorej každá zásuvka súčasne hrá úlohu primárneho sprostredkovateľa virtuálneho online sveta.

V znaku užívateľskej prístupnosti

Ako technologická vychytávka v podobe sady adaptérov TP-Link TL-PA4010P KIT vlastne funguje? Úplne jednoducho. K dispozícii máte dva adaptéry, z ktorých jeden zapojíte do LAN portu na vašom routeri klasickým ethernetovým káblom, druhý do zásuvky napájacej siete v rovnakom elektrickom okruhu. Hneď ako sa na jednom z adaptérov rozsvieti kontrolka LED Powerline, stačí k nemu pripojiť váš domáci počítač a internetovú sieť máte k dispozícii. Prípadné ďalšie adaptéry či rozširovače pokrytia potom stačí len zapojiť do siete.

Internet bez konfigurácie, ľahko a rýchlo.

 

K HD videu rýchlym nastavením

Nejde pritom len tak o hocijakú sieť. Po stlačení párovacieho tlačidla umiestneného na adaptéroch máte za pár okamihov vytvorenú powerline sieť so 128-bitovým šifrovaním AES, ktorá vašu sieť zabezpečuje pred nežiadúcimi zásahmi zvonku a chráni vaše osobné dáta pred zneužitím. Výhody nekončia ani čo sa týka potenciálnej dosiahnuteľnej rýchlosti. Zásluhou technológie HomePlug AV dokáže dátový prenos uháňať rýchlosťou až 500 MB/s a to až do vzdialenosti 300 metrov. Skvelé riešenie na zapojenie všetkých kompatibilných zariadení a streamovanie videa v rozlíšení HD.

Síťový rozvod LAN po 230V TP-Link TL-PA4010P KIT


 

Podpora výkonu i úspory energie

Zaujíma vás otázka spotreby a vôbec všetko, čo s prevádzkou takéhoto sieťového rozvodu súvisí? Adaptér je okrem praktického dizajnu vybavený režimom úspory energie, do ktorého automaticky prechádza z režimu prevádzkového. Spotreba energie sa tak znižuje až o 85 %. O zníženie rýchlosti prenosu dát nemusíte mať obavy. Naopak. Integrovaný filter elektrickej siete potláča interferencie z okolitých elektrických zariadení a rýchlosť zostáva konštantná aj pri zapojení spotrebičov s vysokou spotrebou. Na sadu adaptérov je uplatňovaná predĺžená trojročná záručná lehota.

Síťový rozvod LAN po 230V TP-Link TL-PA4010P KIT

Obrázky výrobkov majú iba informatívny charakter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: