Samsung QE55Q77A

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 900 €
Ušetríte 144 € (–16 %)
Cena 630 € bez DPH
756 €
Značka Samsung
Kategória Televízory
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Užite si filmy a hry na maximum

Q70A displays intricately blended color graphics which demonstrate long-lasting colors of Quantum Dot technology.

Skvelý obraz a zvuk, za ktorými stojí pokročilá inteligencia

Quantum Processor 4K

Quantum Processor 4K poháňa všestranný výkon, inteligentne optimalizovaný obraz, zvuk a ďalšie, aby vám poskytol skutočne dychberúci zážitok zo sledovania. Umelá inteligencia zároveň analyzuje a prepočítava daný obraz do vyššieho rozlíšenia.

*Zážitok zo sledovania sa môže líšiť v závislosti od typu obsahu a formátu. Upscaling sa nemusí vzťahovať na pripojenie k PC a herný režim.
 
The QLED TV processor chip is shown. The Samsung logo as well as the AI Quantum Processor 4K logo can be seen on top.

Optimalizovaný farebný tón podsvietenia pre lepší kontrast

Zdokonalené podsvietenie Dual LED

Inovatívna technológia podsvietenia prináša odvážnejší a reálnejší kontrast optimalizácie farebného tónu podsvietenia tak, aby zodpovedal typu sledovaného obsahu.

*Nie je k dispozícii na Q60A 32"

Miliarda farebných odtieňov s technológiou Quantum Dot

100 % objem farieb s Quantum Dot

Technológia Quantum Dot poskytuje náš zatiaľ najlepší obraz. Vďaka 100 % objemu farieb Quantum Dot premieňa svetlo na dych vyrážajúce farby, ktoré zostanú autentické pri akejkoľvek úrovni jasu.

QLED TV displays an intricately colored image of flamingos to demonstrate  color shading brilliance of Quantum Dot technology.

*100 % objem farieb meraný v režime videa a farebnom priestore DCI-P3, certifikovaný VDE.

Väčší rozsah kontrastu vo filmovom meradle

Quantum HDR

Quantum HDR zvýrazňuje detaily a kontrast, aby ste pri každej scéne mohli vnímať dokonalosť obrazu. Dynamické mapovanie tónov HDR10+ prekonáva popredné štandardy a vytvára hlbšie čierne, živšie snímky a detaily, ktoré vždy zažiaria.

*Rozsah jasu Quantum HDR je založený na interných testovacích štandardoch a môže sa zmeniť v závislosti od podmienok sledovania alebo špecifikácií.

 
Compared to SDR technology, the sunset prairie image on the right which has HDR10+ logo shows a wider range of contrast created by Quantum HDR technology.

Brilantné farby z každého pohľadu

Širokouhlé pozorovacie uhly

Širokouhlé pozorovacie uhly vám umožnia vidieť brilantné farby z viacerých uhlov s menším skreslením farieb. Dokonca aj zo strany získate vždy plný obraz.

 
Four TV screens are arranged in different angles so that one can be seen from the side, and a couple running can be seen on four TV screens like a single screen.

Okolnosti sa menia, perfektný obraz ostáva

Adaptívny obraz

Doprajte si dokonalý obraz bez toho, aby ste museli robiť akékoľvek úpravy nastavení. Jas a kontrast obrazovky sa automaticky menia v závislosti od okolitých podmienok a obsahu, ktorý sledujete.

 
TV quality in dark space and TV quality in bright space are compared in the same space. The screen is automatically adjusted to be darker in dark space and brighter in bright space.

Televízor a soundbar v dokonalej harmónii

Q-Symphony

Obklopte sa zvukom z TV a soundbaru, ktoré sú perfektne harmonicky zladené. Q-Symphony umožňuje jedinečné simultánne fungovanie televíznych reproduktorov so soundbarom pre lepší priestorový efekt bez stlmenia TV reproduktorov.

*Q-Symphony je k dispozícii iba s kompatibilným soundbarom. Skontrolujte kompatibilitu Q-Symphony v špecifikáciách soundbaru.
 
Simulated sound wave graphics from TV and soundbar demonstrate Q Symphony technology as they play sound together.

Automaticky optimalizovaný zvuk do každého priestoru

Kalibrácia zvuku SpaceFit Sound

Vychutnajte si optimalizovaný zvuk, ktorý sa vždy zosúladí s aktuálnym prostredím a typom inštalácie – či už to bude na stole alebo na stene, vždy získate optimálny zvukový zážitok.

 
A QLED TV analyzes the entire space of the room and sends the optimized sound for the space.

Zachyťte každé slovo bez vyrušovania

Active Voice Amplifier (AVA)

Novo pridaná inteligencia šumu v reálnom čase. Pokiaľ sa v obytnom prostredí vyskytne hluk, mohol by divákov rušiť. AVA však pomáha zvýrazniť hlas scény, aby televízor mohol divákom poskytovať zreteľný dialóg.

 
A woman is cooking while watching TV. Despite the noise coming from the mixer, the Active Voice Amplifier technology makes it easy to hear TV conversations.

Tenký a elegantný, viac než kedykoľvek predtým

AirSlim

Štíhly dizajn, aký ste v tejto kategórii ešte nevideli, vám vyrazí dych. S hrúbkou len 27 mm hladko priľne k vašej stene.

 
Profile view of QLED TV shows ultra slim design of QLED TV AirSlim.

Výnimočné vylepšenie pohybu v 4K 120 Hz

Motion Xcelerator Turbo+

Prekonajte každého nepriateľa, a to aj pri prudkých rýchlostiach. Vďaka výnimočným vylepšeniam pohybu až 4K 120 Hz a dobe odozvy pod 10 ms si môžete užiť hranie s ultrajemnou akciou bez oneskorenia a rozmazania pohybu.

 
A racing car on the TV screen looks clearer and more visible on the QLED TV than on conventional TV due to motion xcelerator turbo+ technology up to 4K 120Hz.

Scény meniace hru v celom rozsahu

Super Ultrawide GameView a Game Bar

Pomery obrazovky 21:9 a 32:9 vám poskytnú ďalšiu zobrazovaciu plochu, ktorú potrebujete, aby ste maximalizovali herný zážitok — a vyhrali. Optimalizujte svoje hranie pomocou Game Baru, ponuky na obrazovke, ktorá vám umožní upravovať pomer obrazovky v reálnom čase, kontrolu oneskorenia na vstupe, FPS, HDR, nastavenie bezdrôtových slúchadiel a ďalšie.

*Super Ultrawide GameView je k dispozícii iba pre podporované ultraširokouhlé hry a PC hry. *Niektoré herné platformy nemusia túto funkciu podporovať alebo jej používanie môže byť obmedzené. *Môže byť vyžadovaná zmena rozlíšenia obrazovky z externého zariadenia. *Nie je k dispozícii pre Q60A 32

 
QLED TV 32:9 and 16:9 aspect ratio options of super ultrawide gameview which are being accessed during video game gameplay through QLED TV Game Bar which allows more in-game controls of various settings.

Hranie v HDR bez trhania, zasekávania a s nízkou latenciou

FreeSync Premium Pro

Vďaka certifikovanej základnej technológii AMD FreeSync Premium Pro™ sa dočkáte zníženého zasekávania a trhania obrazovky, ako aj vynikajúcej kombinácie plynulého hrania pri špičkovom výkone, výnimočného vizuálu s vysokým dynamickým rozsahom a nízkej latencie pre skutočný herný výkon.

 
The benefit of AMD FreeSync Premium Pro is explained with the tearing picture on the screen when the feature is off.

Bezdrôtové pripojenie počítača PC on TV

PC on TV

Využite všetky možnosti a užite si bezproblémový prístup k počítaču, notebooku či mobilu na vašej televízii. Home office a dištančná výuka získajú nový rozmer efektivity.

*Vzdialené pripojenie k počítaču je podporované iba pre Windows 10 Professional alebo novší a Mac OS 10.5 alebo novší. *Pripojenie smartfónu k Samsung Dex vyžaduje kompatibilné mobilné zariadenie. *Dostupnosť služieb sa môže meniť bez predchádzajúceho upozornenia. *K TV a PC je vyžadované internetové pripojenie.
 
In a living room home office, QLED TV screen shows PC on TV feature which allows home TV to connect to office PC.

Uvidíte všetko na jednej obrazovke

Multi View

Sledujte svoju TV i smartfón na jednej obrazovke súčasne. Či už ide o živé výsledky zo športových zápasov alebo video návody k hrám, jednoducho pripojte svoj telefón a užite si multi zobrazovanie tak ako nikdy predtým. 8K TV vám umožní na jednej obrazovke sledovať až 2 rôzne samostatné obrazovky.

A group of people use QLED TV Multi view feature to enjoy a football match and view play-by-play information at the same time on the same screen.

*Podporuje smartfón Android OS a iOS. Podrobnosti o kompatibilných mobilných zariadeniach nájdete na stránke podpory.

Pripojte sa jednoduchým dotykom

Jednoduché zrkadlenie obsahu Tap View

Zrkadlenie filmov alebo hudby z mobilu na televízor bude tak jednoduché ako jedno klepnutie. Len čo klepnete mobilným telefónom na televízor, ten ihneď rozpozná klepnutie a automaticky prepne na režim zrkadlenia. Prepínanie na televízor bude rýchle a ľahké, takže si naďalej môžete užívať svoj obľúbený obsah.

*Jednoduché zrkadlenie obsahu Tap View je k dispozícii na zariadeniach Samsung Galaxy s Android OS 8.1 a novším. *Nie je k dispozícii v Q60A 32".

 
A user taps their smartphone against their QLED TV to mirror their ballerina contents to a bigger screen for more comfort.