Samsung microSDHC 32GB UHS-I U1 + adapter MB-MC32GA/EU

1 hodnotenie
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 9,60 €
Ušetríte 5,40 € (–56 %)
Cena 3,50 € bez DPH
4,20 €
Značka Samsung
Kategória Pamäťové karty Secure digital
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

POPIS

Popis produktu

ZÁKLADNÉ PARAMETRE:

  • Kapacita 32GB
  • Čítacia rýchlosť: až 95MB/s
  • Zapisovacia rýchlosť: až 20MB/s
  • Class: 10
  • UHS-I U1
  • Súčasťou SD adaptér

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI:

Tá správna karta

Získajte viac miesta a vyššiu rýchlosť. Doprajte svojim zariadením najvyššiu kapacitu a najvyššiu rýchlosť čítania aj zapisovania dát v porovnaní s pamäťovými kartami v rovnakej triedy. EVO Plus je ideálny pre 4K video v UHD rozlíšení. Vďaka svojmu výkonu a spoľahlivosti je dokonale stvorená, aby vám pomohla udržať všetky vaše spomienky.

*4K UHD video je podporované u kariet s kapacitou 128 GB a 64 GB. Kompatibilita hostiteľských zariadenie sa môže líšiť.

Kráľovská kapacita

Od teraz už budete mať miesta vždy dostatok. Mimoriadny objem pamäte 256 GB vám vystačí na 12 hodín 4K UHD videa, 33 Full HD videa alebo 55 200 fotografií.* Budete tak mať absolútnu slobodu vychutnať si radosť zo života – a zároveň si na všetky zážitky zachovať spomienky.

* Informácie sú uvedené na základe interného testovania s hostiteľským zariadením Samsung Galaxy S7 a za predpokladu, že priemerná skutočná využiteľná kapacita predstavuje 93,1% uvedenej kapacity. Skutočná využiteľná kapacita môže byť nižšia ako uvedená.

Rozšírená kompatibilita

Pamäťovú kartu EVO Plus využijete v zariadeniach podporujúcich SD aj microSD karty. Umožňuje dokonca aj záznam 4K UHD videa. Súčasťou balenia je SD adaptér kompatibilný s takmer všetkými prístrojmi od ľubovoľných výrobcov. Aj pri jeho využití si samozrejme zachováte výnimočný výkon kariet EVO Plus.

Štvornásobná ochrana

Uchovajte svoje spomienky v bezpečí. EVO Plus sa môže pochváliť 4-stupňovou ochranou a 10 ročnou obmedzenou zárukou. To znamená, že dokáže prežiť až 72 hodín v morskej vode,¹ vydržať aj v extrémnych teplotách,² ochrániť všetky vaše dáta pred poškodením letiskovými rentgenmi³ alebo pôsobením magnetického pola⁴ porovnateľného s magnetickou rezonanciou.

1. Certifikácia vodeodolnosti IEC 60529 a IPX7. 2. Prevádzkové teploty v rozsahu od –25 °C do 85 °C, mimoprevádzková teploty v rozsahu od –40 °C do 85 °C. 3. Až do 50 röntgenov. 4. Až do 15 000 gaussov. ※ Spoločnosť Samsung nenesie zodpovednosť za akékoľvek i) poškodenie a/alebo stratu dát a ii) výdavky spoje

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: