Samsung HW-Q950A

18 hodnotení
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 1 140 €
Ušetríte 360 € (–32 %)
Cena 650 € bez DPH
780 €
Značka Samsung
Kategória Soundbary
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Nekonečný 11.1.4kanálový zvuk

Samsung Global No.1 logo can be seen along with Samsung Q950A Soundbar, subwoofer and rear speakers which are positioned next to QLED TV.

*Obrázky sú simulované a slúžia len na ilustračné účely. Vzhľad, dizajn a špecifikácie grafického používateľského rozhrania (Graphic User Interface, GUI), ktoré nemajú vplyv na výkon výrobku, sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. *Televízor sa predáva samostatne. *Platí pre roky (2014-2020) ⓒ 2021 Futuresource Consulting

Vylepšený zvuk zo všetkých smerov

Objavte hĺbku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tieto dve technológie vám umožnia počuť, ako každý zvuk prepláva okolo vás a nad vami rovnako, ako by ste to počuli v skutočnom svete.

Skutočný 11.1.4-kanálový zvuk

Vďaka 11 kanálom, 1 kanálu subwoofera a 4 kanálom s výstupom nahor získate zvuk, ktorý sa hýbe a zaisťuje strhujúcu zábavu. Skvelo sa hodí k vášmu televízoru QLED – budete sa cítiť ako súčasť príbehu, pretože vás obklopí kompletné zvukové prostredie so skutočným 11.1.4-kanálovým zvukom.

 
A man is surrounded by sound wave graphics, demonstrating Q950A's immersive surround sound. A detailed infographic below shows each sound location.
Dolby Atmos icon a DTS:X ikonka

*Dolby Atmos a DTS:X sa vzťahujú na všetky soundbary série 2021 Q. *Vyžaduje sa zdrojový obsah Dolby Atmos a DTS:X.

Kombinácia Samsung TV a Samsung soundbaru je to skutočne pravé
 

Q Soundbar a televízor – dokonalá harmónia

Q-Symphony

Soundbar sa synchronizuje s televízorom Samsung a spoločne vytvárajú pohlcujúce audio. Kombinuje a vylepšuje zvuk prostredníctvom predných, bočných a nahor smerujúcich reproduktorov soundbaru a zároveň reproduktorov televízora, vďaka čomu získate novú úroveň akustického pohltenia.

Sound wave graphics from TV speaker and soundbar show that Q Symphony allows sound to be heard simultaneously from TV speaker and soundbar.
 
Sound wave graphics from only soundbar demonstrate conventional sound experience.
Sound wave graphics from TV speaker and soundbar show that Q Symphony allows sound to be heard simultaneously from TV speaker and soundbar.
*Funkcie nemusia byť kompatibilné so všetkými televízormi Samsung *Funkcie sa môžu líšiť v závislosti od modelu televízora *Funkcia vyžaduje pripojenie k televízoru cez HDMI, optický kábel alebo Wi-Fi. *Q-Symphony je kompatibilné s televízormi Samsung pre rok 2021 (televízor AU7000 ↑ a vyššie).

Dokonale kalibrovaný zvuk pre váš priestor

SpaceFit Sound+

Vychutnajte si ohromujúci zvuk vyladený podľa podmienok vo vašom interiéri. Funkcia SpaceFit Sound+ kombinuje optimalizovanú čistotu a pohlcujúci zvuk SpaceFit Sound s optimalizovanými basovými frekvenciami Auto EQ.

*SpaceFit Sound+ je kompatibilný s televízormi Samsung QLED pre rok 2021 (Q70 ↑ a vyššie).
Samsung Q Soundbar is paired with QLED TV. SpaceFit Sound technology uses soundwaves to analyze living room interior data, which it then uses to optimize the TV and soundbar sound settings.
 

SpaceFit Sound

 

Dokonalá súhra medzi televízorom Samsung a soundbarom Samsung. Zvuk zo soundbaru je optimalizovaný pre čistotu a pre úplne pohltenie poslucháča, a to na základe analýzy spracovanej televízorom Samsung.

 
*SpaceFit Sound je kompatibilný s televízormi Samsung QLED pre rok 2021 (Q70 ↑ a vyššie).
Closeup of soundbar and subwoofer in living room are shown. A grid graphic covers the living room and thickly drawn sound wave graphics are shown beneath the subwoofer to illustrate that Auto EQ is automatically filling the room with powerful bass.
 

Automatický ekvalizér Auto EQ

 

Dodávaný subwoofer automaticky naplní miestnosť priestorovým zvukom a silnými basmi kalibrovanými priamo pre vás.

 
*Táto funkcia sa netýka len modelov televízorov Samsung a možno ju použiť s modelmi televízorov akejkoľvek značky.
Illustration of SpaceFit Sound feature shows wall-mounted Samsung Q Soundbar projecting soundwaves across a living room, analyzing various living room environment, like window curtains, or wide space, and auto-optimizes the soundbar’s sound settings according to TV and Soundbar’s corner room placement.

Zvuk, ktorý vás prenesie do scény

Zadné reproduktory s výstupom nahor sú súčasťou sady

Dodávané bezdrôtové zadné reproduktory Samsung s meničmi smerujúcimi nahor odrážajú zvuk od stropu, čím dodávajú 3D audiu vertikálne vyznenie a poskytujú dychberúci zvuk zhora. To vám umožní vychutnať si zážitok ako z kina priamo u seba doma.

A woman enjoys TV. Soundwave graphics demonstrate Q950A wireless rear speaker's upfiring capability in addition to normal sound output direction.

*Sada bezdrôtových zadných reproduktorov Samsung je súčasťou dodávky.

Prehrávajte jednoduchým poklepaním

Funkcia Tap Sound

Pre chvíle, kedy si chcete vychutnať hudbu na inej úrovni. Pri počúvaní svojich obľúbených skladieb v telefóne jednoducho kliknite na soundbar. Soundbar zavibruje, keď rozpozná zariadenie, plynule sa pripojí a prehrá skladbu, ktorú ste počúvali – avšak s neuveriteľným zvukom soundbaru.

*Funkcia Tap Sound funguje cez Bluetooth a je kompatibilná s mobilnými zariadeniami Samsung s operačným systémom Android 8.1 a vyšším.

Lepšie počúvanie. Lepšie hranie.

Herný režim Game Mode Pro

Pripravte sa na výkonný, pohlcujúci herný zážitok vďaka subwooferom, ktoré umocňujú scénu, a reproduktorom smerujúcim nahor, ktoré poskytujú neuveriteľný priestorový zvuk. Soundbar sa po pripojení k televízoru Samsung automaticky prepína do herného režimu, takže sa môžete sústrediť na hranie, nie na nastavovanie.

Two friends are enjoying an immersive gaming experience with Samsung Soundbar Game Mode Pro.

*Len pre kompatibilné televízory a herné konzoly. (Xbox One, PS4, Nintendo Switch a novšie) *Herné konzoly sa predávajú samostatne *Kompatibilné zariadenia sa môžu líšiť.

Svet zvuku na dosah s jedným ovládačom

One Remote Control

Nepotrebujete viac diaľkových ovládačov. Ovládajte hlavné funkcie soundbaru, ako sú zapnutie a vypnutie, hlasitosť, alebo dokonca zvukové efekty, pomocou ovládača k televízoru Samsung – a to priamo cez televíziu.

*Funkcie a dizajn diaľkového ovládania sa môžu líšiť podľa modelu televízora a oblasti. *Kompatibilné s vybranými televízormi Samsung. Pozrite sa na špecifikácie televízora Samsung.
 
A user controls both soundbar and TV functions with Samsung TV remote.

Pripravený vypočuť vaše povely

Vstavaný hlasový asistent (Dostupnosť funkcie sa môže líšiť v závislosti od regiónu. Pred použitím overte.)

Ľahko ovládajte hudbu, získavajte informácie a organizujte svoj deň bez použitia rúk. Nemôžete si spomenúť na názov skladby? Požiadajte Alexu, aby niečo prehrala, a to jednoduchým vyslovením niekoľkých veršov textu skladby. Bez ohľadu na to, na aký druh hudby a obsahu máte náladu, je pripravená vás vypočuť.

A woman uses Soundbar's built-in Alexa voice assistant and asks it to play her dinner party playlist.

*Dostupnosť tejto služby sa môže líšiť v závislosti od regiónu/poskytovateľov služieb/jazyka. *Táto služba, ktorá nemá vplyv na výkon produktu, sa môže zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. *Skutočné používateľské skúsenosti sa môžu líšiť. * Amazon, Alexa a všetky podobné logá sú ochranné známky spoločnosti Amazon.com, Inc., alebo jej pridružených spoločností.

Prehrávajte hudbu na soundbare jednoduchým klepnutím

AirPlay 2

Soundbar môžete bez problémov používať aj so svojimi zariadeniami Apple. AirPlay 2 umožňuje jednoduché prehrávanie hudby a podcastov prostredníctvom soundbaru z vášho iPhonu, iPadu a Macu. Stačí klepnúť alebo kliknúť na ikonu AirPlay a zvoliť na prehrávanie zvuku zo zariadenia Apple soundbar.

Ilustrácia vstavanej funkcie Apple AirPlay 2 Samsung Q Soundbar, ktorá umožňuje prehrávanie zvuku zo smartphonu cez soundbar bez nutnosti párovania zariadení.

*Apple, AirPlay, iPhone, iPad a Mac sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v USA a ďalších krajinách. *Tento soundbar Samsung podporuje AirPlay 2 a vyžaduje iOS 11.4 alebo novší.

Audio optimalizované pre každú scénu

Adaptívny zvuk

Soundbar Samsung analyzuje zvukový signál tak, aby automaticky poskytoval optimalizovaný zvuk podľa jednotlivých scén. Adaptívny zvuk vám umožní jasne počuť hlasy aj pri nízkej hlasitosti, takže aj tiché dialógy sa perfektne prenesú priamo k vašim ušiam.

Posilnené pripojenie zvuku

HDMI eARC

Vďaka rozhraniu HDMI eARC si môžete dopriať kvalitný, bezdrôtový zvuk, a to aj pri pripojení k iným zariadeniam prostredníctvom televízora, ako sú UBD prehrávače alebo herné konzole.

 
Sound wave graphics show sound leaving soundbar. HDMI eARC infographic between TV and soundbar indicate sound being played through soundbar via device connected to TV with HDMI.

Zachyťte každé slovo bez vyrušovania

Automatické zosilnenie zvuku (AVA)

Aj v hlučnej miestnosti začujete dialógy vo filme jasne. Funkcia Automatického zosilnenia zvuku izoluje a vyjasňuje dialógy vo vašich obľúbených filmoch a seriáloch, zatiaľ čo soundbar sníma a zosilňuje hlasy, takže sa môžete pohodlne oprieť a sústrediť sa na príbeh.

*Soundbar musí byť pre aktualizáciu služby pripojený k sieti. *Táto služba nemusí byť v dobe zakúpenia tohto produktu k dispozícii.

 
A man watches TV while his children play. Simulated sound wave graphics show Active Voice Amplifier technology optimizing dialogue so it can be heard more clearly in noisy environments.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: