Samsung HW-Q900T

1 hodnotenie
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 780 €
Ušetríte 82 € (–11 %)
Cena 581,67 € bez DPH
698 €
Značka Samsung
Kategória Soundbary
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Samsung Soundbar HW-Q900T Dolby Atmos

Set reproduktorov v konfigurácii 7.1.2 tvorí soundbar vhodný na umiestnenie pod televízii a výkonný subwoofer pre dokonale vyvážený zvuk. Novo pridané široké reproduktory umiestnené v oboch rohoch SoundBar prináša širšie audio scénu, takže počujete zvuk z presnej lokácie pre ešte silnejšie zážitok. Technológia Dolby Atmos a DTS: X zaistí reálne zvukové podanie vo všetkých smeroch, rovnaké ako by ste počuli v skutočnom svete. Po synchronizáciou s vašim televízorom Samsung pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth pripojenie vytvorí spoločne pohlcujúci zvuk. Soundbar automaticky analyzuje a optimalizuje prehrávaný zvuk podľa práve sledovaného záberu. Technológia adaptívneho audia vám tak zaistí úplne zrozumiteľnou dialógovú stopu aj pri nízkej hlasitosti. Prednosťou je možnosť ovládania pomocou ovládača k televízoru Samsung, a to priamo cez televízor. K dispozícii je tiež aplikácia SmartThings , ktorá vám umožní pridať reproduktory do vašej siete, vďaka čomu získate väčšiu kontrolu nad prehrávaním audia vo svojej chytré domácnosti.

Pravý zvuk 7.1.2ch
Soundbar má 7 kanálov, 1 subwoofer kanál a 2 horné kanály – spoločne vás obklopia zvukom. Novo pridané široké reproduktory umiestnené v oboch rohoch soundbaru prinášajú širšiu audio scénu, takže počujete zvuk z presnej lokácie pre ešte silnejší zážitok.

Vylepšený zvuk zo všetkých smerov
Objavte hĺbku zvuku s Dolby Atmos a DTS: X. Tieto dve technológie vám umožnia počuť, ako každý zvuk prepláva okolo vás a nad vami rovnako, ako by ste to počuli v skutočnom svete.

Q Soundbar a TV, dokonalá harmónia
Q-Symphony
Soundbar Q900T sa synchronizuje s vaším televízorom Samsung a spoločne vytvárajú pohlcujúci zvuk. Zariadenie spája a posilňuje zvuk vychádzajúci ako z reproduktorov soundbaru, tak televízora, vďaka čomu vám môže dopriať úplne novú úroveň počúvania a akusticky vás vtiahnuť do deja.
 

Technické parametre

Výkon: 406 W
Pripojenie: Wi-Fi, Bluetooth, 2x HDMI vstup, 1x HDMI výstup, 1x optický vstup

Rozmery:
reproduktor - 1232 x 138 x 69,5 mm
subwoofer - 403 x 403 x 210 mm

Hmotnosť:
reproduktor - 7,1 kg
subwoofer - 9,8 kg

Farba: čierna

Stránky o produkte:

https://www.samsung.com/sk/audio-devices/soundbar/7-1-2-ch-soundbar-dolby-atmos-black-hw-q

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: