Samsung GalaxyTab S7+ 12, 4" SM-T970 WiFi, SM-T970NZKAEUE

6 hodnotení
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 900 €
Ušetríte 144 € (–16 %)
Cena 630 € bez DPH
756 €
Značka Samsung
Kategória Tablety
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Samsung Galaxy Tab S7+ Wi-Fi, Čierny

Skvelo vybavený elegán

Galaxy Tab S7+ prichádza s revolučným výkonom, mimoriadne plynulým zobrazením s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz, výrazne vylepšeným perom S Pen a komfortom pri práci, ktorý je porovnateľný s PC. To všetko ponúka v úžasne tenkom tele s prémiovým dizajnom.


 

Úžasná obnovovacia frekvencia 120 Hz

Zobrazenie je dokonale plynulé a odozva prakticky okamžitá – obnovovacia frekvencia displeja Galaxy Tab S7+ totiž môže dosahovať až 120 Hz. Tablet ju inteligentne riadi na základe toho, čo práve robíte, aby efektívne šetril batériu.


 

Skvelý displej, ktorý šetrí vaše oči

Galaxy Tab S7+ ponúka úchvatný 12,4" Super AMOLED displej s rozsahom farieb NTSC, na ktorom si dokonale vychutnáte akýkoľvek druh obsahu, od pracovných prezentácií po filmy vo vysokom rozlíšení. Obrazovka navyše šetrí váš zrak tým, že redukuje vyžarovanie modrého svetla, čo potvrdzuje certifikácia Eye Care. Pridajte skvelý zvuk vyladený AKG a s podporou Dolby Atmos, ktorý sa bude šíriť zo štyroch reproduktorov, a máte zážitok zo sledovania ako v kine.


 

Procesor s obrovským výkonom

Qualcomm Snapdragon 865 Plus ponúka špičkový výkon s minimálnym oneskorením. Nezadýcha sa ani pri náročnej hre alebo pri práci s veľkým množstvom aplikácií. Oproti Galaxy Tab S6 sa posunul o obrovský skok ďalej: ponúkne až o 77 % vyšší výkon neurálneho procesoru, až o 36 % vyšší grafický výkon a až o 25 % vyšší výkon na jadro.


 

Nechajte sa dokonale vtiahnuť do hry

Galaxy Tab S7+ je síce mocný pracovný nástroj, ale rovnako výborne poslúži tiež milovníkom videohier. Na veľkorysom kvalitnom displeji vynikne každý detail modernej hry, a mohutný zvuk zo štyroch reproduktorov vás vtiahne do deja. Predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate potom získajú možnosť streamovať do tabletu z cloudu viac než 100 obľúbených konzolových hier.


 

Ešte lepší pocit z písania perom S Pen

Píšte ešte pohodlnejšie. Nové pero S Pen sa nielen komfortne drží, ale hlavne sa ním skvelo píše. Vďaka nízkemu oneskoreniu má totiž tak rýchlu odozvu, že máte pocit, akoby ste písali klasickým perom na papier. Po použití ho môžete bezpečne uchytiť na zadnú stranu svojho Galaxy Tab S7+ pomocou magnetu.


 

Jedným kliknutím získate prostredie porovnateľné s PC

Ku Galaxy Tab S7+ si môžete prikúpiť kryt s klávesnicou Book Cover Keyboard (nie je súčasťou balenia) a pracovať ešte pohodlnejšie a efektívnejšie. Klávesnica ponúka väčší trackpad a praktické funkčné klávesy. Pokiaľ ich využijete spolu s funkciou DeX, získate jedným kliknutím prostredie porovnateľné so stolným počítačom.


 

Ultraširokouhlý objektív zveční vaše okolie

Zachyťte najkrásnejšie okamihy svojho života skvelým dvojitým fotoaparátom. Hlavný, širokouhlý objektív s rozlíšením 13 Mpx a svetelnosťou f/2,0 je doplnený o 5Mpx ultraširokouhlý objektív so svetelnosťou f/2,2, vďaka ktorému sa na snímku vojde väčší kus vášho okolia. Určite sa vám tiež bude hodiť možnosť natáčať videá, a to až v rozlíšení 4K pri 30 snímkach za sekundu.


 

Krásne ľahký a tenký dizajn

Galaxy Tab S7+ vás očarí nielen hardvérovou výbavou a funkciami, ale tiež svojím dizajnom. Jeho telo je úchvatne tenké a ľahké, dostupné v elegantných farebných prevedeniach, pri ktorých výrobe bola použitá pokročilá technika eloxovania. Hliníkový povrch zdobí luxusná textúra, ktorá je veľmi príjemná na dotyk. Je dotváraná polykryštalickými diamantmi a doladená k dokonalosti precíznym pieskovaním.

Skvěle vybavený elegán
Galaxy Tab S7+ přichází s revolučním výkonem, mimořádně plynulým zobrazením s obnovovací frekvencí až 120 Hz, výrazně vylepšeným perem S Pen a komfortem při práci, který je srovnatelný s PC. To vše nabízí v úžasně tenkém těle s prémiovým designem.

Úžasná obnovovací frekvence 120 Hz
Zobrazení je dokonale plynulé a odezva prakticky okamžitá – obnovovací frekvence displeje Galaxy Tab S7+ totiž může dosahovat až 120 Hz. Tablet ji inteligentně řídí na základě toho, co právě děláte, aby efektivně šetřil baterii.

Skvělý displej, který šetří vaše oči
Galaxy Tab S7+ nabízí úchvatný, 12,4" Super AMOLED displej s rozsahem barev NTSC, na kterém si dokonale vychutnáte jakýkoli druh obsahu, od pracovních prezentací po filmy ve vysokém rozlišení. Obrazovka navíc šetří váš zrak tím, že redukuje vyzařování modrého světla, což potvrzuje certifikace Eye Care. Přidejte skvělý zvuk vyladěný AKG a s podporou Dolby Atmos, který se bude linout ze čtyř reproduktorů, a máte zážitek ze sledování jako v kině.

Procesor s obřím výkonem
Qualcomm Snapdragon 865 Plus nabízí špičkový výkon s minimální prodlevou. Nezadýchá se ani v náročné hře nebo při práci s velkým množstvím aplikací. Oproti Galaxy Tab S6 se posunul o obrovský skok dál: Nabídne až o 77 % vyšší výkon neurálního procesoru, až o 36 % vyšší grafický výkon a až o 25 % vyšší výkon na jádro.

Nechte se dokonale vtáhnout do hry
Galaxy Tab S7+ je sice mocný pracovní nástroj, ale stejně výborně poslouží také milovníkům videoher. Na obřím, kvalitním displeji vynikne každý detail moderní hry, a mohutný zvuk ze čtyř reproduktorů vás vtáhne do děje. Předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate pak získají možnost streamovat do tabletu z cloudu více než 100 oblíbených konzolových her.

Ještě lepší pocit ze psaní perem S Pen
Pište ještě pohodlněji. Nové pero S Pen se nejen komfortně drží, ale hlavně se jím skvěle píše. Díky nízké prodlevě má totiž tak rychlou odezvu, že máte pocit, jako byste psali klasickým perem na papír. Po použití ho můžete bezpečně uchytit na zadní stranu svého Galaxy Tab S7+ pomocí magnetu.

Jedním kliknutím získáte prostředí srovnatelné s PC
Ke Galaxy Tab S7+ si můžete přikoupit kryt s klávesnicí Book Cover Keyboard (není součástí balení) a pracovat ještě pohodlněji a efektivněji. Klávesnice nabízí větší trackpad a praktické funkční klávesy. Pokud ji využijete spolu s funkcí DeX, získáte jedním kliknutím prostředí srovnatelné se stolním počítačem.

Ultraširokoúhlý objektiv zvěční celé vaše okolí
Zachyťte nejkrásnější okamžiky svého života skvělým dvojitým fotoaparátem. Hlavní, širokoúhlý objektiv s rozlišením 13 Mpx a světelností f/2.0 je doplněný o 5Mpx ultraširokoúhlý objektiv se světelností f/2.2, díky kterému se na snímek vejde větší kus vašeho okolí. Určitě se vám také bude hodit možnost natáčet videa, a to až v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu.

Krásně lehký a tenký design
Galaxy Tab S7+ vás okouzlí nejen hardwarovou výbavou a funkcemi, ale také svým designem. Jeho tělo je úchvatně tenké a lehké, dostupné v elegantních barevných provedených, při jejichž výrobě byla použita pokročilá technika eloxování. Hliníkový povrch zdobí luxusní textura, která je velmi příjemná na dotyk. Je vytvářena polykrystalickými diamanty a doladěna k dokonalosti precizním pískováním.

Displej: 12.4”, WQXGA+ 2800x1752, sAMOLED, 120Hz

Rozměry a váha: 285.0 x 185.0 x 5.7 mm, 580 g

Audio: 4 reproduktory AKG, Dolby Atmos

Kamera: Zadní fotoaparát: 13 + 5 Mpx + Flash
Přední fotoaparát: 8 Mpx

Procesor: Snapdragon 865 Pro, 1x2.84Ghz, 3x2.42Ghz, 4x1.78GHz

Paměť: 6 GB operační paměť + 128 GB vnitřní paměť
rozšíření o MicroSD až 1 TB

Baterie a výdrž: 10,090 mAh, 14 hod.

S Pen: v balení, BLE, odezva 9ms

Zabezpečení: otisk prstu v displeji

Speciální rozhraní: bezdrátový Samsung DeX

Obsah balení: S Pen, nabíječka (15W), USB-C kabel,
Ejection Pin, Quick Start Guide

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: