Samsung GalaxyTab A7 Lite SM-T220 Wifi Gray SM-T220NZAAEUE

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 180 €
Ušetríte 21 € (–12 %)
Cena 132,50 € bez DPH
159 €
Značka Samsung
Kategória Tablety
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Hrajte, kdekoľvek chcete

Displej 8,7"│Váha 366g | Kovové telo

Užite si filmy a hry na širokom 8,7" displeji. Vďaka ešte menším rámčekom ponúka väčší pomer obrazovky k telu, a to bez zväčšenia veľkosti tabletu. Prevedenie je komfortne kompaktné, aby sa vaše ruky neunavili ani po hodinách hrania.

Ruky držiace Galaxy A7 Lite. Na obrazovke je žena stojaca v poli. Fotografia presahuje hranice obrazovky a predstavuje široké zobrazenie.

*Obrázky sú simulované a slúžia na ilustračné účely. **Merané diagonálne ako plný obdĺžnik bez zohľadnenia zaoblených rohov. Skutočná zobraziteľná plocha je menšia kvôli zaobleným rohom.

Navrhnutý tak, aby vás nasledoval kamkoľvek

Pohodlie si nemusíte dopriať na úkor štýlu. Galaxy Tab A7 Lite vám vo svojom tenkom tele ponúka oboje. Tento skvele prenosný tablet je len 8 mm tenký a váži len 366 gramov. Ľahko sa vám vojde do batohu či tašky a nezaťažuje váš chrbát prílišnou hmotnosťou. Vyberte si z elegantných prevedení so šedou alebo striebornou povrchovou úpravou.

Osoba, ktorá má batoh a drží hromadu papierov a učebníc. V prednej časti hromady je Galaxy Tab A7 Lite.

*Farba sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo operátora. **Hrúbka a hmotnosť sa líšia v závislosti od konfigurácie a výrobného procesu.

Použitie jednou rukou pomocou jednoduchých gest

Ovládajte svoj tablet ľahko jednou rukou. Menu založené na gestách vám umožňuje vykonávať príkazy, ako je napríklad krok späť, zobrazenie nedávno použitých aplikácií či návrat na domovskú obrazovku, a to všetko jednoduchým potiahnutím palca. So svojimi desiatkami funkcií vám Galaxy Tab A7 Lite ponúka pohodlie a praktickosť na dosah ruky.

Osoba, ktorá drží Galaxy Tab A7 Lite v ľavej ruke. Ponuka Rýchle nástroje je na obrazovke a oni môžu ľahko upravovať nastavenia pomocou palca. Zobrazí sa tiež ikona Rýchle nástroje. Plus detailný záber na obrazovke Galaxy Tab A7 Lite so šípkami zobrazujúcimi gestá. Prejdením prstom doprava a nahor zobrazíte nedávne zobrazenie, potiahnutím prstom priamo doprava zobrazenie Back a potiahnutím prstom doprava a dole zobrazíte domovskú obrazovku. Vidí sa tiež ikona Gestá.

*Túto funkciu môžete stiahnuť z obchodu Galaxy Store. **Všetky tu popísané funkcie, funkcionality, obsah, používateľské rozhrania a výhody sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia a ich dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od krajiny/oblasti, modelu zariadenia a verzie operačného systému.

Fotoaparát, ktorý zachytí vaše životné okamihy

Fotoaparát Galaxy Tab A7 Lite je pripravený zvečniť a zdieľať vaše dôležité momenty. Či už chcete zachytiť ohromujúce portréty, alebo úžasnú scenériu, toto zariadenie vás nesklame. Vďaka 8Mpx hlavnému fotoaparátu zostanú vaše spomienky živé, žiarivé a ostré.

Pohľad zozadu a spredu na tablet Galaxy Tab A7 Lite, ktorý zobrazuje detail zadného fotoaparátu s automatickým zaostrovaním 8 MP, f2.0 a predného fotoaparátu Full Frame 2 MP f2.2. Dievča na displeji pri fotografovaní.

*Obrázky sú simulované a slúžia na ilustračné účely.

Najbližšie kino je to, ktoré máte priamo pri sebe

Tenšie rámčeky znamenajú viac priestoru na väčší, 8,7" displej v prakticky kompaktnom tablete. Vychutnajte si improvizované súkromné premietanie v parku alebo si v posteli doprajte seriálový maratón. Dvojité reproduktory ponúkajú v režime na šírku bohatý stereo zvuk.

*Obrázky sú simulované a slúžia na ilustračné účely. **Merané diagonálne ako plný obdĺžnik bez zohľadnenia zaoblených rohov. Skutočná zobraziteľná plocha je menšia kvôli zaobleným rohom.
 
Galaxy A7 Lite pri pohľade spredu s obrázkom osoby stojacej na skale pred pariacimi sa vodopádmi na oboch stranách obrazovky. Obrázok sa rozširuje za okraje tabletu, aby ukázal expanzivitu displeja. Z bokov vychádzajú krúžky, ktoré demonštrujú umiestnenie duálnych reproduktorov a pohlcujúci zvuk Dolby Atmos.

Ukladajte viac toho, čo máte radi

Úložisko 3+32GB│1TB Micro SD karta

Galaxy Tab A7 Lite prichádza so vstavaným 32GB úložiskom, aby ste mali kam ukladať všetky svoje videá vo vysokom rozlíšení, fotografie a súbory. Navyše môžete úložný priestor ešte rozšíriť pomocou microSD karty, a to až o 1 TB. Ukladajte viac a menej vymazávajte.

Fotografie sú v zariadení Galaxy Tab A7 Lite listované, čo ukazuje, koľko obsahu je možné do zariadenia uložiť.Fotografie sú v zariadení Galaxy Tab A7 Lite listované, čo ukazuje, koľko obsahu je možné do zariadenia uložiť.

*Varianty a dostupnosť úložiska sa môžu líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu. **MicroSD karta sa predáva samostatne. Až 1 TB. Externú pamäť možno použiť na ukladanie médií (fotografií, videozáznamov a hudobných súborov), nie však aplikácií. Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od krajiny a výrobcu.

Výdrž batérie, ktorá vyčnieva z davu

Galaxy Tab A7 Lite ponúka viac výkonu, než by ste pri pohľade na takto tenké zariadenie čakali. Vďaka batérii s kapacitou 5 100 mAh* vám nebude nabíjanie robiť starosť po naozaj dlhú dobu, takže môžete vyraziť von alebo sledovať veľa obsahu.

*Typická hodnota testovaná v laboratórnych podmienkach tretích strán. Typická hodnota je odhadovaná priemerná hodnota vzhľadom k odchýlke kapacity batérie medzi vzorkami batérií testovanými podľa normy IEC 61960. Menovitá (minimálna) kapacita je 4 980 mAh. Skutočná výdrž batérie sa môže líšiť v závislosti od sieťového prostredia, spôsobu používania a ďalších faktorov.

 
Výpadky batérie v typografii 5 100 mAh sú vyplnené zelenou farbou, ktorá ukazuje, koľko energie získate.Výpadky batérie v typografii 5 100 mAh sú vyplnené zelenou farbou, ktorá ukazuje, koľko energie získate.

Neustále pripojenie vo vašom Galaxy

Spoľahlivé spojenie medzi vašimi zariadeniami Samsung Galaxy znamená ešte viac pohodlia pre váš život. Prihláste sa k svojmu účtu Samsung Account a spárujte svoj Galaxy Tab A7 Lite so svojím telefónom. Budete môcť prijímať hovory a odosielať správy priamo zo svojho tabletu a pripojiť sa k mobilnému dátovému hotspotu bez toho, aby ste museli vziať telefón do ruky.

*Funkcia Volanie a správy na iných zariadeniach je podporovaná medzi zariadeniami Samsung so systémom Android P a novším a 3 a viac GB RAM. Dátum zavedenia dostupnosti tejto funkcie sa môže líšiť v závislosti od oblasti, operátora a zariadení. **Funkcia Volanie a správy na iných zariadeniach vyžaduje, aby boli obe zariadenia pripojené k rovnakému účtu Samsung Account a zariadenia musia byť spočiatku spárované v nastavení, aby sa automaticky spájali. ***Funkcia Auto Hotspot je k dispozícii iba medzi smartfónmi Samsung a tabletmi Samsung so systémom Android 10 alebo vyšším. ****Funkcia Auto Hotspot vyžaduje, aby boli obe zariadenia pripojené k rovnakému účtu Samsung. Dostupnosť mobilného hotspotu sa môže líšiť v závislosti od zásad operátora.
 
Žena sediaca na stoličke s telefónom Galaxy Tab A7 Lite v rukách. V upozornení sa uvádza Automatický hotspot, iba váš účet. Je zapnutý. Ďalší Galaxy Tab A7 Lite pri pohľade spredu, s telefonickým hovorom od Amy na obrazovke.

Vyskúšajte YouTube Premium

YouTube Premium a Galaxy sa spájajú, aby sme mali istotu, že budete môcť bez prerušovania sledovať svoj obľúbený obsah na YouTube. Užite si prehrávanie na YouTube a YouTube Music bez reklám, offline a na pozadí. Keď si zaobstaráte Galaxy Tab A7 Lite, platíme za vás prvé dva mesiace my.

*Dostupnosť YouTube Premium sa môže líšiť v závislosti od krajiny alebo regiónu. Aby mohli používatelia využiť všetky výhody, musia si predplatiť účet YouTube Premium. **Výhoda je dostupná iba pre zariadenia aktivované do 5. marca 2022 a musí byť využitá do 5. apríla 2022. ***YouTube Premium je ochranná známka spoločnosti Google LLC. ****Kompletné znenie podmienok: https://www.youtube.com/premium/restrictions

 
YouTube je zobrazený na Galaxy Tab A7 Lite a zobrazuje sortiment videí YouTube Premium. Zobrazí sa logo YouTube Premium.

Digitálne ihrisko plné vzdelania aj zábavy

Samsung Kids vám umožňuje vytvárať bezpečné prostredie, ktoré môžu vaše deti preskúmať. Jednoducho kliknite v Paneli rýchleho prístupu na Samsung Kids a užite si natívne aplikácie s postavičkami, ktoré žijú vo svojom virtuálnom svete. Rodičovská kontrola vám umožňuje sledovať spôsob a dobu používania, takže deťom môžete odovzdať tablet s pokojom v duši.

Malé dieťa sedí s rodičmi a usmieva sa na svoj Galaxy Tab A7 Lite. V spodnej časti sa zobrazuje funkcia rodičovskej kontroly používania.

Zabezpečenie na všetkých úrovniach chráni to, na čom vám záleží

Samsung Knox ponúka zabezpečenie na vojenskej úrovni. Vaše súkromné dáta sú chránené pred väčšinou malvéru a inými škodlivými útokmi, a to vďaka využitiu hardvérovo zaistenej, viacvrstvovej bezpečnostnej platformy Knox.

Galaxy Tab A7 Lite zobrazuje na svojej obrazovke logo Samsung Knox, zatiaľ čo okolo tabletu sa nachádzajú útržky fotografií a textových správ.

*Obrázky sú simulované a slúžia na ilustračné účely.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: