Philips Sonicare DiamondClean White HX9914/55

3 hodnotenia
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 270 €
Ušetríte 18 € (–7 %)
Cena 210 € bez DPH
252 €
Značka Philips
Kategória Elektrické zubné kefky
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

set sonických zubných kefiek • 4 režimy čistenia • technológia BrushSync • senzor tlaku • čistiaca hlavica Premium Plaque Defense • pohára s indukčným nabíjaním • 2× nabíjacia základňa

Set zubných kefiek Philips HX9914/55 Sonicare DiamondClean 9000 

Chcete pre svoje zuby len tú najlepšiu starostlivosť? Potom by ste nemali nechať bez povšimnutia set sonických zubných kefiek spoločnosti Philips Sonicare DiamondClean 9000. Set obsahuje dva kusy kefiek.

Profesionálna starostlivosť o váš chrup

Kefka DiamondClean 9000 ponúka štýlovú a profesionálnu starostlivosť o vaše zuby. Hlavica kefky obsahuje mäkké a flexibilné vlákna, ktoré sú navrhnuté tak, aby sa zakrivovali okolo kontúr zubov a zaisťovala tak po celú dobu čistenia kontakt s povrchom a odstránila tak plak aj z ťažko dostupných miest. Na výber máte z troch režimov intenzity (vysoká, stredná a nízka) a zo štyroch čistiacich režimov (Clean, White+, Gum Health a Deep Clean+). Aplikácia Sonicare vám pomôže nastaviť ten najlepší program pre vaše čistenie tak, aby ste dosiahli tie najlepšie výsledky. Technológia BrushSync navyše automaticky synchronizuje hlavu kefky s jednotlivými režimami a upozorní vás, keď bude ten správny čas na výmenu starej hlavice za novú. Vy sa tak o nič nemusíte starať. Senzor tlaku vás upozorní, ak pri čistení vyvíjate nadmerný tlak na vaše zuby. Doprajte tú najlepšiu starostlivosť vašim zubom a zaistite si zdravý a krásny úsmev.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Set 2 kefiek DiamondClean 9000
  • Uľahčené pripojenie s čistením
  • Detekcia inteligentnej hlavice kefky
  • Zabudovaný tlakový senzor
  • 4 režimy a 3 intenzity pre tie najlepšie výsledky
  • Technológia BrushSync pre výber toho správneho režimu pre vás

 

Belšie a zdravšie zuby vďaka Sonicare DiamondClean 9000.

 

Odstránenie povlaku

S hlavicou kefky C3 Premium Plaque Control viete, že dosiahnete najhlbšie možné čistenie. Mäkké flexibilné vlákna sú navrhnuté tak, aby sa zakrivovali okolo kontúr zubov a zabezpečovali 4× väčší kontakt s povrchom a odstránili až 10× viac povlaku z ťažko prístupných miest.


 

Zdravé návyky

Kefka DiamondClean 9000 vám poskytne pokyny, ktoré potrebujete na zlepšenie a udržanie zdravých návykov pri čistení zubov medzi pravidelnými kontrolami u zubára. Integrované inteligentné snímače vám umožnia zistiť, kedy používate príliš veľký tlak. Aplikácia Sonicare vám v osobnej správe o priebehu čistenia pomôže udržať si prehľad a zistiť, ako ste sa v priebehu času zlepšili v starostlivosti o vaše zuby.


 

Čistenie podľa vašich potrieb

Kefka disponuje režimami Clean, White+, Gum Health a Deep Clean+, ktoré sa postarajú o vaše potreby pri čistení zubov. Režim Clean je určený na výnimočné každodenné čistenie, režim White+ slúži na odstránenie škvŕn a Gum Health zabezpečuje šetrné, ale účinné čistenie ďasien. Režim Deep Clean+ zaisťuje osviežujúce hĺbkové čistenie.


 

Zvoľte si tú správnu intenzitu

Tri intenzity vám umožňujú vybrať si medzi vyšším nastavením pre účinnejšie čistenie a nižším nastavením pre citlivejšie ústa.


 

Technológia BrushSync

Inteligentné hlavice kefky sa postarajú, aby ste používali správny režim a intenzitu pre najlepšie možné čistenie. Povedzme napríklad, že používate hlavicu W3 Premium White. Technológia BrushSync automaticky synchronizuje hlavu kefky s režimom White +, ktorý pomôže vaše zuby vybieliť.


 

Senzor tlaku

Pravdepodobne si ani nemusíte všimnúť, keď pri čistení zubov vyvíjate príliš veľký tlak, ale DiamondClean 9000 si to všimne. Ak vyvíjate nadmerný tlak, kefka začne jemne vibrovať. Tým vás upozorní, že by ste mali tlak zmierniť a čistenie nechať na hlavicu kefky. 7 z 10 ľudí uvádza, že im táto funkcia pomohla čistiť si zuby lepšie.

 

 

 

Výmena hlavice v správny čas

Všetky kefkové hlavice sa časom opotrebovávajú. Technológia BrushSync sleduje, ako dlho kefkovú hlavicu používate a ako usilovne ste si zuby čistili. Pripomenutie výmeny na rukoväti a krátke pípnutie vás upozorní, keď je čas ju vymeniť.

 

 

 

Jednoduché nabíjanie

Kefka vydrží pri pravidelnom používaní až dva týždne na jedno nabitie.

 

 

 

 

Tvrdá k zubnému povlaku, šetrná k ďasnám

Kefková hlavica Premium Plaque Defense je navrhnutá tak, aby vám zabezpečila doteraz najdôkladnejšie vyčistenie. Mäkké flexibilné strany a vlákna dokonale kopírujú obrysy vašich zubov, poskytujú 4 × väčší kontakt s povrchom a pomáhajú zacieliť na ťažko dostupné miesta.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: