Philips Series 7000 S7940/16

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 162 €
Ušetríte 30,90 € (–19 %)
Cena 109,25 € bez DPH
131,10 €
Značka Philips
Kategória Holiace strojčeky
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Philips Series 7000 S7940/16

Hladko oholená tvár sa stane skutočnosťou v priebehu niekoľkých minút. Holiaci strojček Philips Series 7000 S7940/16 vám pomôže dosiahnuť požadovaný vzhľad kombináciou kvalitných krúžkov, nožov a hlavíc Flex. Dokáže presne kopírovať krivky vašej tváre aj krku a už po prvom ťahu nezanechá na pokožke žiadne chĺpky. Celý proces je teda mimoriadne rýchly a tým, že nemusíte opakovane prechádzať po koži, ju chránite pred podráždením a začervenaním.

Päť minút nabíjania

Prístroj pracuje bezdrôtovo. Integrovaná batéria mu zaistí až 50 minút prevádzky na jediné nabitie. Ak sa potrebujete rýchlo oholiť, a zabudli ste si ho nabiť, stačí vám päť minút na nabíjačke, aby prístroj získal dostatok energie pre jedno kompletné oholenie. Okrem samotného strojčeka nájdete v balení tiež nasadzovací zastrihávač, s ktorým si môžete upraviť kotlety aj fúzy. Strojček je vodotesný, vhodný pre suché aj mokré holenie.

 

Holiaci strojček Philips vám zaručí rýchle a presné výsledky bez podráždenia pokožky!

 

Krúžky SkinGlide

Strojček je vybavený krúžkami SkinGlide s mikroskopickými guľôčkami, ktoré mu zaistí plynulý pohyb a maximálne pohodlie pokožky pri holení.

 

Nože GentlePrecision

Doprajte si hladko oholenú tvár, a to aj v prípade, že máte citlivú pokožku. Nože GentlePrecision holia presne, bez ťahania a na prvýkrát, aby ste nemuseli jedno miesto prechádzať viackrát.

 

Senzor BeardAdapt

Zabudnite na nerovné oholenie. Senzor BearAdapt rozpozná hustotu fúzov a upravuje výkon tak, aby aj husté fúzy boli ihneď všetky preč.

 

Osobný plán holenia

Stiahnite si aplikáciu GroomTribe a vytvorte si vlastný plán holenia, aby ste sa vyhli začervenaniu, popáleniu žiletkou či zarastajúcim fúzom.

 

Viacsmerné hlavice Flex

Pružné viacsmerné hlavice Flex presne kopírujú krivky vašej tváre a zaistia dokonale hladké oholenie jedným ťahom.

 

Suché aj mokré holenie

Vyberte si preferovaný spôsob holenia. Strojček je vodotesný, systém Aquatec zaručí, že ho môžete použiť ako na sucho, tak aj vo sprche či vani.

 

Zastrihávač SmartClick

Pomocou strojčeka sa zbavíte nielen fúzov, ale aj upravíte vzhľad svojho fúzov a kotliet. Vyskúšajte nasadzovacie zastrihávač pre presné a rýchle výsledky.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: