Philips Series 7000 HC7460/15

2 hodnotenia
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 60 €
Ušetríte 6,20 € (–10 %)
Cena 44,83 € bez DPH
53,80 €
Značka Philips
Kategória Domácnosť
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Philips Series 7000 HC7460/15

Praktický displej už majú aj kanvice, tak prečo by mal chýbať na zastrihovači? Rovnakú otázku si položil aj Philips a predstavil pokročilý zastrihávač HC7460/15 s načerveno podsvieteným displejom vo futuristickom dizajne navyše doplneným o brilantné funkcie.

Precízne nastavenie a dlhá výdrž

Nerezové oceľové britvy skrátia vaše vlasy presne tak, ako chcete. Zastrihávač sa dodáva s tromi hrebeňmi: 1-7 mm, 7-24 mm a 24-42 mm. U prvého hrebeňa môžete dĺžku nastavovať v krokoch po 0,2 mm, medzi 7 a 42 mm postupne po milimetri. Nadstavec môžete dať dole a strihať na najkratšiu možnú dĺžku 0,5 milimetra. Celkovo teda máte k dispozícii viac ako 60 precíznych nastavení dĺžky.

Nadstavce pripevníte jedným jednoduchým zaklapnutím, dĺžku nastavíte ešte ľahšie pomocou tlačidiel a digitálneho displeja. Strojček si navyše pamätá poslednú nastavenú dĺžku. Ak potrebujete ostrihať zvlášť husté vlasy, oceníte výkonný režim Turbo.

Preč sú tiež doby, kedy sa strojčeky nabíjali aj desať hodín. Philips HC7460/15 nabijete za jednu hodinu a vydrží pracovať neuveriteľných 120 minút. A ak preferujete kábel? Žiadny problém, zastrihávač totiž podporuje aj šnúrový prevádzku.

Dĺžku vyberiete ľahko pomocou elektronických hrebeňov

Stačí pripojiť ku strojčeku nastaviteľný hrebeň a potom jednoducho pomocou tlačidiel ovládania a informačného displeja jednoducho zvolíte dĺžku. O nastavenie a zaistenie hrebeňa sa postará motorový systém. Budete tak mať vždy istotu, že zastriháva na stále rovnakú dĺžku.

Oceľové britvy pre dlhotrvajúcu ostrosť

Dokonalé výsledky zaručujú oceľové čepele, ktoré sa trením o seba počas prevádzky zároveň ostria. Je tak zaručená dlhotrvajúca ostrosť a s ňou aj perfektné výsledky.

2× ostrejší a 2× rýchlejší

Vďaka technológii DualCut ostriháte vlasy dvakrát rýchlejšie ako s bežnými zastrihovačmi Philips. Strojček má totiž dvakrát ostrenú strihaciu jednotku, ktorá vďaka veľmi nízkemu treniu zastriháva rýchlejšie.

Ešte rýchlejší a účinnejší strih

Ak na vašu hrivu nestačí tá najostrejšia jednotka, pomôže funkcia Auto Turbo, ktorá v kontakte s hustými vlasmi zvýši rýchlosť strihania. Dosiahnete tak vždy dokonalého zostrihu bez prekážok.

Lithium-iónová batéria

Najlepšie výsledky dosiahnete bez akýchkoľvek obmedzení, môžete tak používať zastrihávač bez kábla. Batériu totiž stačí hodinu nabíjať a ďalšie dve hodiny môžete stráviť úpravou vlasov. Pokiaľ ste ale radšej pripojení, pokojne zastrihávač používajte s káblom.

Celosvetová kompatibilita a záruka

Všetky Philips výrobky, ktoré sa starajú o váš vzhľad sú výnimočne odolné, preto tiež majú celosvetovú záruku po celé dva roky. A ďalším plusom je ich kompatibilita s akýmkoľvek napätím. Môžete sa na svojich obľúbencov spoľahnúť kdekoľvek na svete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: