Philips Lumea BRI958/00 IPL

5 hodnotení
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 540 €
Ušetríte 156 € (–29 %)
Cena 320 € bez DPH
384 €
Značka Philips
Kategória Epilátory a depilátory
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Všetko o produkte

dámsky epilátor • 230 V • možnosť používať bezdrôtoto ale aj s pripojením do siete • odstraňovanie chĺpkov pomocou technológie IPL • nadstavce na telo, tvár, oblasť línie bikín a podpazušie • SmartSkin senzor odtieňu pokožky • životnosť viac ako 450 000 zábleskov

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 IPL BRI958/00

Dokonale hladká pokožka po dobu až 6 mesiacov*

Zažite dlhotrvajúci pocit hodvábnej hladkosti na vlastnej koži! Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom je bezbolestné a efektívne na širokej škále odtieňov pokožky. Záblesky pôsobia priamo na korienky chĺpkov, čo spôsobuje ich vypadávanie a opakovanie procedúr dokonca zabraňuje ďalšiemu rastu. Na výber máte z 5 nastavení intenzity ošetrenia pre vaše maximálne pohodlie, prístroj navyše sám dokáže rozpoznať typ vašej pokožky a odporučiť vám najvhodnejšie nastavenie. Plánovanie jednotlivých ošetrení vám uľahčí inteligentná mobilná aplikácia. IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 s technológiou SenseIQ bol navrhnutý a vyvinutý v spolupráci so skúsenými dermatológmi, rovnako ako 4 nadstavce, ktoré k epilátoru patria. Nadstavce sa dokonale prispôsobia tvaru tela a zaisťujú tú najlepšiu starostlivosť oblasti tváre, podpazušia, nôh i slabín. Prístroj má mimoriadne dlhú životnosť (až 450 000 zábleskov).


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Technológia svetelných zábleskov (IPL) pre domáce použitie
  • SenseIQ senzor pre šetrnú a efektívnu starostlivosť pre rôzne typy pokožky
  • Životnosť viac ako 450 000 zábleskov
  • Praktické nadstavce pre použitie na tele, tvári i v citlivých oblastiach
  • Bezbolestná aplikácia
  • Režim Slide&Flash - automatické záblesky

  

Zbavte se chĺpkov bez bolesti.

 

Pokročilá technológia IPL

Pri ošetrení intenzívnym pulzným svetlom (IPL) na korienky chĺpkov pôsobia jemné záblesky, ktoré dokážu prerušiť ich rastovú fázu. Chĺpky potom prirodzene vypadávajú a pri opakovaní procedúry sa výrazne spomalí ich rast. IPL epilátor Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 navyše dokáže optimalizovať ošetrenie vďaka unikátnym nadstavcom pre každú oblasť tela a zabezpečiť tak ešte lepšie výsledky. Používanie prístroja je nielen veľmi jednoduché, ale predovšetkým bezbolestné a nedráždi ani tie najcitlivejšie oblasti. Všetko, čo pre hladkú pokožku celého tela potrebujete, je súčasťou balenia. Nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie príslušenstvo ani špeciálne gély.


 

Overená účinnosť ošetrenia

Štúdie preukázali, že po troch ošetreniach sa môžete zbaviť až 92 % nežiaducich chĺpkov** a dodržanie plánu ošetrenie vám zaručí hladkú a jemnú pokožku po dlhé týždne. Aplikáciou pulzného svetla pritom vôbec nemusíte tráviť dlhé hodiny! Používanie uľahčuje režim Slide&Flash***, vďaka ktorému sú záblesky automatické. Stačí len držať tlačidlo. Napríklad ošetrenie oboch lýtok zaberie asi 8,5 minúty. Nelimituje vás ani dĺžka kábla, epilátor je možné používať aj bez pripojenia do siete.


 

Technológia SenseIQ

Vďaka inteligentnej technológii SenseIQ je používanie epilátora Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 mimoriadne jednoduché. Inteligentný senzor SmartSkin dokáže zistiť, ako intenzívne ošetrenie vaša pokožka vyžaduje a na základe získaných dát odporučí nastavenie, ktoré je pre vás najvhodnejšie. Potom stačí priložiť prístroj k pokožke a stlačením tlačidla začať vysielať záblesky.


 

Bezbolestná aplikácia

Každá časť vášho tela je iná, všetky si však zaslúžia jemné zaobchádzanie bez podráždenia. Súčasťou IPL epilátora Philips Lumea Series 9000 BRI958/00 je štvorica jedinečných nadstavcov, ktoré prepúšťajú záblesky s ohľadom na silu a hustotu chĺpkov a citlivosť pokožky v danej oblasti. Ošetrenie je vďaka nim úplne bezbolestné.


 

Komplexné riešenie pre mnoho odtieňov pokožky

Technológia IPL je mimoriadne účinná, predpokladá ale veľký kontrast medzi pigmentom chĺpkov a odtieňom kože. Skvelých výsledkov dosahuje na širokej škále farieb chĺpkov a odtieňov pokožky: od tmavo blond chĺpkov po tie čierne, od veľmi svetlej pokožky po tmavo hnedú. Metóda naopak nie je vhodná pre veľmi svetlé, sivé a ryšavé chĺpky ani pre veľmi tmavú pokožku.


 

Nadstavec na telo

Nadstavec na telo sa vďaka plochému aplikačnému okienku hodí pre väčšie plochy tela. Je špeciálne navrhnutý pre ošetrenie nôh, rúk, chrbta a brucha.


 

Nadstavec na podpazušie

Chĺpky v podpazuší sú horšie prístupné. Zaoblený nadstavec na ošetrenie oblasti podpazušnej jamky zabezpečí pre túto oblasť dokonalú starostlivosť.


 

Nadstavec na tvár

Jedinečný nadstavec, vďaka ktorému sa zbavíte nechcených chĺpkov nad hornou perou, na brade alebo čeľusti. Integrovaný farebný filter zaisťuje tú správnu intenzitu zábleskov pre tvár.


 

Nadstavec na oblasť bikín

Nadstavec na účinné, ale šetrné ošetrenie intímnych partií má transparentnejší filter, ktorý si poradí aj so silnejšími chĺpkami. Oblasti bikín, ktorá býva často veľmi citlivá, sa tak dostane optimálna starostlivosť bez nepríjemného podráždenia.


 

Inteligentná mobilná aplikácia

Aplikácia Philips Lumea IPL sa stane vaším osobným radcom na ceste za hladkou a jemnou pokožkou. Upozorní vás na potrebu ďalšieho ošetrenia a zaistí vám jedinečné tipy presne pre vás a váš odtieň pokožky. Je dostupná pre systém iOS a Android, a to zadarmo.


 

* Priemerný výsledok 77 % redukcie chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení), objektívne štúdie na 48 ženách v Holandsku a Rakúsku. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips. ** Merané na nohách, po 3 ošetreniach, 27 z 55 žien dosiahlo výsledok 92 % alebo viac pri dodržiavaní odporúčaného plánu ošetrenia. Individuálne výsledky sa môžu líšiť. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips. *** Režim Flash&Slide sa spustí po pripojení zariadenia do elektrickej siete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: