LG OLED55CX

5 hodnotení
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 1 080 €
Ušetríte 132 € (–12 %)
Cena 790 € bez DPH
948 €
Značka LG
Kategória Elektronika
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

LG OLED 55CX

Objavte technológiu samosvietiacich pixelov. Viac ako 100 miliónov samosvietiacich sub-pixelov vám poskytuje dych vyrážajúci obraz pri sledovaní vašich obľúbených filmov v úchvatnom rozlíšení 4K ULTRA HD. Na rozdiel od klasického LED televízora nehrozí presvitanie podsvietenia, takže neminiete žiadne skryté detaily v obraze. O zobrazovanie sa v televízii LG OLED 55CX stará výkonný procesor tretej generácie s umelou inteligenciou, ktorý využíva algoritmy hlbokého učenia. Neustále vyhodnocuje dianie na obrazovke a automaticky prispôsobuje zobrazenie aj zvuk. LG OLED 55CX navyše neplní len funkciu televízora. Pretvorte svoju TV na domácej centrálu s umelou inteligenciou ThinQ! Tá vám umožní kontrolu vašej inteligentnej domácnosti pomocou hlasu. S nainštalovanými komorníkmi Google Assistant, alebo Amazon Alexa sa váš život stane pohodlnejším.

Zažite pocit ako v kine u seba v obývačke

Sledujte filmy tak, ako ich režiséri zamýšľali – ako v kine. S technológiou Dolby Vision IQ sa jas farby a kontrast vždy automaticky prispôsobujú okolitým svetelným podmienkam. Dolby Atmos potom zážitok dopĺňa perfektným zvukom. Procesor navyše okrem zdokonaľovania obrazu vypína vyhladzovanie pohybu, aby zobrazenie pohyblivých scén bolo oveľa prirodzenejšie. Táto televízia skrátka robí z filmov umelecké diela. A zdrojov, z ktorých si film alebo seriál pustíte, máte nepreberné množstvo.

K dispozícii máte Apple TV, Netflix alebo LG Channels. Vychutnajte si filmy, relácie, dokumenty alebo napríklad športové prenosy. Rovnako tak si vychutnáte ešte lepší zážitok pri hraní na vašej konzole. LG OLED 55CX ako vôbec prvý poskytuje kompatibilitu s technológiou NVIDIA G-SYNC. Vaše hry budú plynulejšie, bez zásekov a oneskorovanie. Náruživí hráči ocenia tiež minimálne 1 ms odozvu. Televízor LG OLED55CX navyše na vašej stene pripomína umelecké dielo.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Užívajte si dokonalý obraz, ktorý poskytuje viac než 100 mil samosvietiacich pixelov
  • Sledujte najostrejší obraz v úchvatnom rozlíšení ULTRA HD 4K
  • Inteligentný procesor α9 Gen3 s umelou inteligenciou obraz neustále prispôsobuje okolitým svetelným podmienkam 
  • Spolupráca technológie Dolby vision IQ a Dolby Atmos vylepšuje obraz i zvuk
  • Pomocou služby ThinQ AI urobíte z TV centrum vašej inteligentnej domácnosti ovládané hlasom

 

Umelecké dielo, ktoré poskytuje dych vyrážajúce obraz, či už sledujete filmy, športové prenosy alebo hráte hry.

 

Dokonalý obraz i zvuk vďaka umelej inteligencii

Vnútri TV LG OLED 55CX nájdete procesor α9 tretej generácie. Jeho súčasťou je algoritmus deep learning, ktorý na základe databázy viac ako 1 milión vizuálnych bodov neustále v reálnom čase vyhodnocuje kvalitu obrazu a prispôsobuje ju okolitému prostrediu. Okrem iného tváre vyzerajú živšie a text je oveľa ostrejší. Procesor okrem vyhodnotenia okolitých svetelných podmienok tiež rozpozná, či sledujete filmy, športový prenos alebo napríklad animovaný seriál a na základe typu obsahu automaticky zdokonaľuje obraz. Okrem obrazu procesor zlepšuje aj zvuk na základe informácií o veľkosti miestnosti, umiestnení televízora aj vašej pozícii.

LG OLED65GX


 

Z televízie sa stane centrum vašej inteligentnej domácnosti

Technológia ThinQ premení vašu LG OLED55CX na centrum vašej prepojenej domácnosti. Nepotrebujete diaľkové ovládanie. Stačí povedať "Hi, LG" a televíziu kompletne ovládnete hlasom. Aj ThinQ využíva deep learning, takže čím viac ju používate, tým lepšie si s ňou budete rozumieť. Vyhľadáte si informácie o obsahu alebo môžete ovládať svoje inteligentné domáce spotrebiče pomocou funkcie Home Dashboard. Napríklad poviete "dobrú noc" a ThinQ zhasne, stlmí klimatizáciu a zamkne dvere. Využiť môžete tiež systémy Google Assistant, Amazon Alexa alebo Apple AirPlay 2 a HomeKit.

LG OLED65GX


 

Športové prenosy si užijete, ako by ste boli priamo na štadióne

Funkcia Športové upozornenie vás informuje o všetkom dôležitom z vášho zápasu v jeho priebehu i po ňom, aj keď na televízii zrovna beží iný program. Nemusíte sa tak báť, že by ste prišli o dôležité momenty svojho obľúbeného tímu. Priame prenosy si vychutnáte maximálne ostré bez rozmazania pri rýchlom pohybe kamery zásluhou funkcie OLED Motion. A keď pripojíte dva ľubovoľné Bluetooth reproduktory, vytvoríte efekt priestorového zvuku, takže si budete pripadať ako na štadióne.

LG OLED65GX


 

Televízia ako stvorená pre hráčov

Ako prvý poskytuje LG OLED55CX kompatibilitu s technológiou NVIDIA G-SYNC, čo poteší všetkých vášnivých hráčov. Hry sa na tejto TV stávajú ostrejšími, plynulejšími a bez trhania obrazu. Nikdy tiež neuvidíte žiadne oneskorenia alebo preblikávania. To všetko umožňujú technológie vyššej snímkovej frekvencie, variabilná obnovovacia frekvencia (vrr), automatického režimu s nízkou latenciou (Allmi) alebo vylepšeného spätného zvukového kanálu (eARC) s podporou HDMI 2.1. Tie umožňujú zobrazenie rýchlo sa pohybujúcich scén vo vyššom rozlíšení bez jediného náznaku trhania alebo rozmazania. Zásluhou veľmi rýchlych pohybov a minimálne 1 ms odozvy sa do hry skutočne ponoríte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: