LG OLED55A13LA

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 

Ovládanie hlasom: Áno
Smart ovládač: Áno (v balení)
HbbTV: Áno
PVR (záznam na USB/HDD): Áno
Webové aplikácie: Lepšia.TV
Webové aplikácie: Voyo
Webové aplikácie: Rakuten TV

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 900 €
Ušetríte 120 € (–13 %)
Cena 650 € bez DPH
780 €
Značka LG
Kategória Televízory
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

LG OLED55A1, čierna

S LG OLED TV sa vám otvára úplne nová dimenzia sledovania TV. Okrem geniálnych funkcií systému webOS sa totiž sústredí na maximálnu obrazovú kvalitu. Za tou stojí nielen detailné 4K rozlíšenie, ale tiež OLED technológia so samosvietiacimi pixelmi. Výsledkom je nekonečný kontrastdokonalá čierna a zároveň aj krásne tenký dizajn televízora. Obraz i zvuk navyše vylepšujú špičkové technológie Dolby Vision IQ a Dolby Atmos spolu s revolučným procesorom α7 Gen4 AI 4K.

Kľúčové vlastnosti:

  • Luxusný obraz vďaka OLED technológii a samosvietiacim pixelom
  • Obraz vykreslený podľa zámeru autora
  • Špičkové technológie Dolby Vision IQ a Dolby Atmos
  • Supervýkonný procesor α7 Gen4 AI 4K vylepšujúci audio i video
  • Funkcia Smart TV so skvelým prostredím webOS
  • Nádherne tenký dizajn
S OLED TV aj dôverne známe seriály a filmy dostanú novú dimenziu!

 

 

 

Spoločnosť O2 uviedla na trh pre televíznu službu cez internet O2 TV aplikáciu aj pre televízory značky LG. Majitelia televízorov LG nájdu aplikáciu v obchode priamo vo svojom televízore. O2 teraz ponúka O2 TV pre všetky dostupné smart TV platformy.

 

 


 

Nedosiahnuteľný obraz

Bohaté farby, vysoké rozlíšenie aj pôsobivo tenký dizajn – to všetko v sebe kombinuje LG OLED TV.


 

OLED vs. LED

OLED technológia sa od bežných LED TV výrazne líši vďaka využitiu samosvietiacich pixelov. Táto technológia totiž prináša revolučný spôsob podsvietenia pre oveľa reálnejší obraz a zároveň aj tenší dizajn TV.


 

Samosvietiace pixely

V otázke kvality obrazu OLED technológia jasne valcuje štandard v podobe LED. Tešiť sa môžete na kinozážitky priamo u vás doma.


 

Nekonečný kontrast

OLED televízor využíva milióny samosvietiacich pixelov s možnosťou vypnutia/zapnutia na dosiahnutie dokonalej čiernej a nekonečného kontrastu.


 

Dych vyrážajúce farby

Nezávislé testovacie laboratórium Intertek potvrdilo, že sa s LG OLED môžete tešiť na stopercentne verné farby, ktoré dokonale odrážajú pôvodný zámer režiséra.


 

Nádherne tenký dizajn

Tento model ponúka luxusne tenké telo pre maximálny štýl.


 

Obľúbený obsah na dosah

Vďaka jednoduchému prístupu k službám Apple TV a Netflix máte na dosah obrovské množstvo špičkových filmov, seriálov a ďalšej tvorby.


 

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

TV disponuje aj špičkovými technológiami Dolby. Kým Dolby Vision IQ inteligentne upravuje nastavenie obrazu podľa typu sledovaného programu a okolitého prostredia, Dolby Atmos prináša pôsobivý multidimenzionálny priestorový zvuk.


 

Filmmaker režim

V tomto režime dochádza k vypnutiu vyhladzovania pohybu pri zachovaní pôvodného pomeru strán, farieb i frekvencie snímok. Práve vďaka tomu budú filmy aj ďalšia tvorba vyzerať presne tak, ako to zamýšľal režisér.


 

HDR 10 Pro

Vylepšením technológie dynamického rozsahu dospelo LG k funkcii HDR 10 Pro. Tá inteligentne optimalizuje jas a vylepšuje farby pre čo najreálnejšie výsledky.


  

ALLM a eARC

Vzhľadom na odozvu 1 ms a podpore technológií ALLM aj eARC je tento model perfektnou voľbou pre náročných hráčov. Tieto funkcie sa totiž postarajú o kvalitné zobrazenie rýchlo sa pohybujúceho obsahu a synchronizáciu s grafikou.


 

Game Optimizer

TV je vybavená aj funkciou Game Optimizer, ktorá inteligentne optimalizuje obraz, grafiku a jas pre čo najlepšie zážitky z hrania.


 

Upozornenie na šport

Iste oceníte praktickú funkciu Športové upozornenie, ktoré vás informuje o všetkom podstatnom, čo sa týka vášho obľúbeného tímu.


 

Bluetooth Surround

K TV možno ľahko pripojiť bezdrôtové reproduktory a užívať si filmy, hry alebo hudbu ešte intenzívnejšie.


 

Procesor α7 Gen4 AI 4K

Mozgom televízora je supervýkonný procesor α7 4K Gen4 AI využívajúci hlboké učenie na vylepšenie obrazu i zvuku. Prostredníctvom štúdie viac než 17 miliónov zvukových dátových bodov rozpozná hlasy, efekty a frekvenciu pre okamžitú optimalizáciu audia na základe žánru. Rovnako tak vylepšuje kvalitu videa vďaka databáze viac ako milióna vizuálnych dátových bodov pre minimalizáciu šumu a automatické prispôsobenie parametrov podľa typu obsahu.


 

Šetrný k očiam aj životnému prostrediu

Technológia LG OLED prostredníctvom samosvietiacich pixelov zabezpečuje maximálnu šetrnosť k očiam aj životnému prostrediu. Pýši sa certifikáciou o šetrnosti k životnému prostrediu a tiež certifikovaným displejom, ktorý nebliká, a na rozdiel od bežných LED TV redukuje vyžarovanie nežiaduceho modrého svetla.


 

ThinQ AI

Pretože tento televízor podporuje aj inteligentnú technológiu LG AI ThinQ, môže sa stať stredobodom vášho domova. Prostredníctvom televízora totiž môžete ovládať celý rad inteligentných zariadení pomocou rozpoznávania pokynov v prirodzenej reči.


 

Nová domovská obrazovka

Novinkou je aj prepracovaná domáca obrazovka, ktorá servíruje obsah priamo podľa vášho vkusu.


 

Magic Remote

LG vylepšilo diaľkové ovládanie Magic Remote. Ponúka lepšiu ergonómiu pre jednoduchšie držanie i ovládanie a uľahčuje rýchle vyhľadávanie inovovaným systémom zameriavania. Intuitívnej obsluhe nahráva aj umelá inteligencia alebo dve tlačidlá vyhradené pre hlavných poskytovateľov obsahu. Novinkou je funkcia Magic Tap na jednoduché pripojenie telefónu k TV.


 

Stojan Gallery

Z televízora možno urobiť aj umelecké dielo prostredníctvom samostatne predajného stojana Gallery.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: