Krups GVX242

4 hodnotenia
 
Akcia Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 60 €
Ušetríte 4,20 € (–7 %)
Cena 46,50 € bez DPH
55,80 €
Značka Krups
Kategória Mlynčeky na kávu
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Krups GVX242, čierna/nerezová

Doprajte si dokonalý zážitok v podobe čerstvo namletej a omamne voňajúcej kávy. S jej úpravou vám pomôže mlynček na kávu Krups GVX242, ktorý je vybavený skutočnými mlynskými kameňmi a má príkon až 110 W. K dispozícii vám bude veľa možností nastavenia. Každý si tak zaručene vyberie tú, ktorá mu bude najviac vyhovovať.

17 stupňov

K dispozícii vám bude hneď 17 stupňov hrubosti. Kávové zrná môžete premeniť na veľmi jemný, alebo naopak hrubý prášok. Záleží len na tom, aký chcete použiť postup prípravy nápojov. V každom prípade dosiahnete skvelý výsledok, ktorý zaručene poteší vaše chuťové bunky.

Praktické nádoby

Tento model je vybavený priestranným zásobníkom, do ktorého sa zmestí až 200 gramov zŕn. Jeho súčasťou je aj veko, ktoré zabezpečí, že prísady zostanú dlho čerstvé a zároveň si uchovajú svoju výraznú chuť a vôňu. Samozrejmosťou je tiež nádoba na spracovanú kávu, ktorú môžete v prípade potreby jednoducho vybrať.

Krups GVX242, černá/nerezová


 

Kľúčové vlastnosti

  • Príkon 110 W: zabezpečuje skvelú účinnosť mlynských kameňov
  • 17 stupňov: mieru hrubosti si môžete nastaviť podľa potreby
  • Praktické zásobníky: na zrná a namletú kávu – ich súčasťou sú tiež veká na zachovanie arómy
  • Ochrana proti pripáleniu: suroviny si zachovajú svoju pôvodnú vôňu
  • Nastavenie množstva: naraz môžete namlieť suroviny na 2 až 12 šálok
  • Jednoduché čistenie: S pomocou kefky je údržba kameňov naozaj jednoduchá

 

Vyberte si zo 17 stupňov hrubosti. Záleží len na vašej chuti.

Krups GVX242, černá/nerezová

 

Uchováva arómu

Mlecie kamene sú ploché. Vďaka tomu vytiahnu zo zŕn maximum chuti a zároveň uchovajú aj ich čerstvú arómu. Špeciálne funkcie totiž ochránia cenné suroviny pred prehriatím alebo pripálením.

Krups GVX242, černá/nerezová

 

Prispôsobí sa vám

Pomocou otočného voliča si môžete vybrať, koľko kávy chcete namlieť. Môžete si zvoliť len malé množstvo – na 2 šálky, alebo veľké – na 12 šálok, ak chystáte napríklad rodinné stretnutie. Prístroj sa automaticky vypne, akonáhle dokončí prípravu vami požadovaného množstva surovín. Nedôjde tak k žiadnemu zbytočnému plytvaniu.

Krups GVX242, černá/nerezová

 

Komfortná údržba

Horný mlecí kameň môžete v prípade potreby vybrať. Na čistenie kameňov slúži špeciálna kefka, ktorá je súčasťou sady. Ovládací panel je vyrobený z nerezovej ocele, ktorá je nenáročná na čistenie. Vďaka tomu zostane zariadenie hygienicky čisté a pripravené na použitie pokojne každý deň.

 


 

Opravitelnosť po dobu 10 rokov

 Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytočného odpadu. Zaviazala sa, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov po dobu 10 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: