iRobot Roomba i7+ Silver

Neohodnotené
 
Akcia Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Farba : Strieborná

Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 780 €
Ušetríte 199 € (–26 %)
Cena 484,17 € bez DPH
581 €
Značka iROBOT
Kategória Robotické vysávače
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Robotický vysavač iRobot Roomba i7+

S najmodernejším vysávačom iRobot Roomba® i7+ vstúpi do vašej domácnosti vrchol súčasnej robotiky. Vďaka unikátnemu systému navigácie iAdapt 3.0 inteligentným mapovaním Imprint sa dokonale zorientuje v priestore a zvolí vždy najlepšiu techniku upratovania. Roomba i7+ tak dokáže upratať akokoľvek veľké priestory. Prelomovým míľnikom značky iRobot je geniálna funkcia automatického vysypávania zberného koša.

 

 

 

Navigácia iAdapt 3.0 s inteligentným mapovaním Imprint

Najvyspelejšia navigácia iAdapt 3.0 ľahko zvládne dokonalé upratanie priestoru s neobmedzenou veľkosťou. Roomba i7+ disponuje kamerou, pomocou ktorej rozpoznáva prekážky, jednotlivé druhy nábytku a podľa toho zvolí najlepší spôsob upratovania. Vďaka inteligentnému mapovaniu Imprint sa Roomba naučí rozoznať jednotlivé miestnosti, a vy si tak môžete zvoliť konkrétne priestory, kedy kde má robot upratovať.

 

 

Mobilná aplikácia iRobot HOME

Svojho robota môžete pohodlne ovládať prostredníctvom smatfónu alebo tabletu napríklad z práce alebo z dovolenky. Stačí jednoducho stlačiť tlačidlo CLEAN a pustí sa do práce. Aplikácia iRobot HOME vám ponúka aj celý rad ďalších užitočných funkcií a dôležitých informácií v českom jazyku.

 

 

Trojstupňový čistiaci systém AeroForce

iRobot Roomba i7+ je vybavená patentovaným trojstupňovým čistiacim systémom AeroForce, ktorý sústredí prúd vzduchu do úzkej štrbiny medzi rotujúce kefy. Tým dochádza k  mimoriadnej akcelerácií vzduchu a v kombinácií s vysoko účinným motorom sa sací výkon zvyšuje až na desaťnásobok.

 

 

Automatické vysypávanie zberného koša

S funkciou automatického vysypávania zberného koša zažijete doposiaľ nepoznaný komfort. Roomba i7+ v kombinácií s nabíjacou a čistiacou stanicou Clean Base vám umožní zabudnúť na vysávanie na celé týždne. Jednorazové vrecko na nečistoty vnútri stanice pojme až 30 zberných košov robota. Jeho praktické spracovanie znemožňuje únik prachu a nečistôt späť do okolia. Akonáhle je čas vrecko vymeniť, indikátor na stanici vás upozorní.

 

 

Nabíjanie počas upratovania

Roomba i7+ si stráži stav batérie, a ak je to potrebné, sama zamieri do nabíjacej stanice. Po nabití pokračuje v upratovaní presne tam, kde skončila, až kým nie je jej práca hotová.

 

 

Vlastnosti

 • Navigácia iAdapt® 3.0 s inteligentným mapovaním Imprint™
 • Neobmedzená veľkosť upratovanej plochy
 • Automatické vysypávanie zberného koša v čistiacej stanici Clean Base
 • Nabíjanie počas upratovania
 • Trojstupňový čistiaci systém AeroForce
 • Senzory proti pádu zo schodov
 • Systém proti zamotaniu do káblov
 • Umývateľný zberný kôš AeroForce
 • Automatické vysypávanie zberného koša
 • Program SPOT - ideálne riešenie pre lokálne upratovanie
 • Rozšírené ovládanie cez aplikáciu iRobot HOME
 • Nárazník so spomaleným dotykom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: