Fitbit Charge 5 Black

3 hodnotenia
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 180 €
Ušetríte 64,80 € (–36 %)
Cena 96 € bez DPH
115,20 €
Značka FITBIT
Kategória Fitness náramky
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Inteligentný náramok Fitbit Charge 5 vás udrží vo forme. Sledujte štatistiku svojej dennej aktivity pri bežnej práci aj športových výkonoch. Náramok meria kroky, kalórie, vzdialenosť aj srdcový tep. V noci stráži kvalitu a dĺžku spánku a prezradí vám, či si vaše telo dostatočne oddýchlo. Po spárovaní s telefónom vám na displeji zobrazí upozornenie na prichádzajúce hovory, správy a notifikácie z aplikácií. Skvele sa hodí aj do bazéna (plávanie či kúpanie na hladine), pretože je vodotesný podľa 50 m (5 ATM). Neublíži mu teda ani sprchovanie či dážď. Dobíjacia batéria mu zaisťuje až sedem dní prevádzky na jedno nabitie.

Kľúčové vlastnosti:

  • Elegantný inteligentný náramok na šport aj do práce
  • Prehľadný farebný displej s údajmi o aktivite aj čase
  • GPS na sledovanie trasy a vzdialenosti
  • Dlhá výdrž batérie až 7 dní
  • Ideálny aj pre plavcov vďaka vodotesnosti podľa 50 m (5 ATM)
Kompaktný športový náramok vám pomôže udržať telo v kondícii.

 

Farebný displej

Náramok má prehľadný farebný displej s veľkosťou 1,04", na ktorom prehľadne vidíte všetky štatistiky daného dňa, ale aj aktuálny dátum a čas.

 


 

Vymeniteľný remienok

Prispôsobte si ho svojmu outfitu. Kúpte si náhradné remienky a meňte štýl náramku, ako sa vám to hodí.

 


 

Upozornenie z telefónu

Spárujte prístroj bezdrôtovo so svojím telefónom a majte vždy prehľad, kedykoľvek vám niekto zavolá alebo napíše. Na displeji náramku vidíte tiež upozornenie vybraných aplikácií.

 


 

Dlhá výdrž batérie

Vnútri náramku sa nachádza dobíjacia batéria, ktorá mu zaisťuje až sedem dní prevádzky na jedno nabitie. Nemusíte preto riešiť pravidelné každovečerné nabíjanie.

 


 

Fitbit Pay

Pomocou náramku môžete tiež bezkontaktne platiť v obchode. Nastavte si funkciu Fitbit Pay, vložte si sem údaje o svojej platobnej karte a nakupujte pohodlne, nech už ste kdekoľvek.


 

Aktívne minúty

Kedykoľvek sa váš srdcový tep dostane do zóny spaľovania, náramok vám začne počítať aktívne minúty. Každý týždeň tak budete vedieť, či ste pre svoje zdravie urobili maximum.

 


 

Sledovanie srdcového tepu

Majte prehľad o svojej tepovej frekvencii počas dňa v pokoji, ale aj v priebehu cvičenia. Náramok meria tep nepretržite, takže si jeho hodnotu môžete kedykoľvek skontrolovať.

 


 

GPS

Pomocou technológie GPS zvládne náramok sledovať vaše tempo, vzdialenosť aj trasu bez toho, aby ste pri sebe museli mať svoj smartfón.

 


 

20 športových režimov

Pri cvičení si zvoľte z ponuky dvadsiatich športových režimov. Nielenže náramok meria vašu aktivitu ešte presnejšie, ale zároveň si môžete nastaviť osobné ciele, ktoré chcete počas cvičenia dosiahnuť.


 

Vodotesné vyhotovenie

S náramkom môžete ísť smelo aj do vody. Je vodotesný podľa 50 m (5 ATM), takže sa hodí nielen na plávanie či kúpanie na hladine, ale neublíži mu ani sprchovanie či dážď.


 

Sledovanie stresu

Získajte denné skóre ukazujúce fyzickú reakciu vášho tela na stres. S náramkom zistíte, ako vaše cvičenie, trénovanie všímavosti a spánok pomáhajú zvládať hladinu stresu.

 


 

Množstvo kyslíka v krvi

S pravidelnou kontrolou hladiny kyslíka v krvi si urobíte lepší obraz o tom, kedy u vás dochádza k významným zmenám a či nevedú k premene zdravotného stavu.


 

Sledovanie teploty pokožky

Každodenná kontrola teploty pokožky môže rozpoznať zmeny v tele, napr. začínajúcu chorobu alebo ovuláciu u žien.

 


 

Monitoring spánku

Počas noci náramok kontroluje dĺžku a kvalitu vášho spánku. Ráno si môžete zobraziť v aplikácii grafy a informácie o jednotlivých spánkových fázach, aby ste mali lepší prehľad o tom, či si vaše telo dostatočne oddýchlo.


 

Menštruačný cyklus

Zaznamenajte si do aplikácie údaje o menštruačnom cykle. Aplikácia dátumu bude priebežne vyhodnocovať a pomôže vám odhaliť opakujúce sa vzorce.


 

Ďalšie upozornenia

Nastavte si osobné pripomínanie vecí, ktoré vám robia v priebehu dňa problémy. Náramok vás môže upozorniť na potrebu pravidelnej hydratácie, dodržiavanie režimu spánku, ale tiež vám povie, keď dlho sedíte, aby ste vedeli, že je na čase sa pretiahnuť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: