FIBARO Apple HomeKit CO Sensor FGBHCD-001

Neohodnotené
 
Akcia Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Cena 80,67 € bez DPH
96,80 €
Značka Fibaro
Kategória Domové alarmy
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

šetko o produkte

detektor oxidu uhoľnatého • bezdrôtová komunikácia s riadiacou jednotkou • výdrž batérie 2 roky • funkcia Aktivácia scén • inteligentné upozornenia do telefónu • veľká oblasť pokrytia • kompaktný dizajn • integrovaná siréna • LED indikátor • kompatibilný s Apple HomeKit

Fibaro pre Apple HomeKit

Chráňte seba i svojich blízkych. Zadovážte si bezpečnostný detektor od spoločnosti Fibaro, ktorý vás vždy ihneď upozorní na riziko úniku oxidu uhoľnatého. Potenciálne nebezpečný plyn môže spôsobiť únavu či nevoľnosť a vo väčšom množstve môže mať aj trvalé následky. Bezdrôtový detektor pripojíte k hlavnej riadiacej jednotke, cez ktorú zariadenie zvládne zasielať upozornenia do vášho telefónu. Má malé rozmery, avšak dokáže kontrolovať veľkú oblasť, aby ste boli vždy v bezpečí. Integrovaná batéria mu zaistí až dva roky prevádzky bez nutnosti výmeny. Pri detekcii oxidu uhoľnatého sa signál ozve akusticky a prejaví sa aj vizuálne pomocou LED indikátora.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Bezdrôtová prevádzka s výdržou batérie až dva roky
  • Hlasná siréna ihneď upozorní na nebezpečenstvo úniku plynu
  • Po spárovaní s riadiacou jednotkou zvládne zasielať upozornenia do telefónu
  • Jeden prístroj zabezpečí veľkú oblasť pokrytia pre bezpečné monitorovanie priestoru
  • Jednoduché a intuitívne ovládanie cez aplikáciu Fibaro pre Z-Wave alebo cez Apple HomeKit
Detektor oxidu uhoľnatého vás udrží doma v bezpečí, na prítomnosť plynu upozorní vizuálne aj akusticky.

 

 

Nebezpečný plyn

Mať doma detektor oxidu uhoľnatého rozhodne nie je na škodu. Tento nebezpečný plyn sa môže šíriť z rôznych zdrojov a spôsobovať únavu, bolesť hlavy aj ďalšie vážnejšie problémy. Nie je ho cítiť ani počuť, je preto veľmi nebezpečný, predovšetkým pokiaľ sa ho nahromadí väčšie množstvo.

 

 

Kompaktné vyhotovenie

Malý nenápadný detektor môžete umiestniť, kamkoľvek sa vám hodí. Nezaberie takmer žiadne miesto a pravdepodobne ho aj prehliadnete, keď sa naň váš zrak vyložene nesústredí. Napriek tomu sa naň vždy môžete spoľahnúť, že vám priestor postráži a upozorní vás na hroziace nebezpečenstvo.

 

 

Vizuálna signalizácia

Stiahnite si do svojho telefónu aplikáciu a sledujte vizuálnu signalizáciu stavu. Zelená farba znamená zdravé ovzdušie, oranžová mierny výskyt oxidu uhoľnatého, červená symbolizuje nebezpečenstvo a poplach.

 

 

 

Vhodné umiestnenie

Detektor sa najlepšie hodí umiestniť do blízkosti spotrebičov, u ktorých sa môže CO2 tvoriť. Ide napr. o bojlery, olejové lampy, kotly, ohrievače vody, krby alebo rúry.

 

 

Multifunkčné využitie

Zariadenie nemusíte používať len ako detektor oxidu uhoľnatého. Rovnako dobre poslúži aj ako snímač teploty. Na nebezpečenstvo vás upozorní nielen zvukovým alarmom, ale aj svetelnou LED signalizáciou.

 

 

Informácie na telefóne

V aplikácii vám budú chodiť upozornenia o aktuálnych zmenách úrovne oxidu uhoľnatého. Môžete si ju stiahnuť zadarmo na zariadení s operačným systémom iOS alebo Android.

 

 

Spolupráca s ďalšími prístrojmi

Detektor možno používať aj samostatne bez riadiacej jednotky. Pokiaľ ho však prepojíte s ďalšími Fibaro produktmi, môžete si v domácnosti vytvoriť rozsiahly bezpečnostný systém, ktorý váš majetok udrží v bezpečí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.