Ecovacs Deebot Ozmo T8

4 hodnotenia
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 540 €
Ušetríte 274 € (–51 %)
Cena 221,67 € bez DPH
266 €
Značka Ecovacs
Kategória Robotické vysávače
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

DEEBOT OZMO T8

Iste každý chce mať doma upratané, málokto je ale fanúšikom samotného upratovania. Ešte, že žijeme v modernej dobe a vy si môžete užiť perfektne čistý domov aj bez námahy, ak si zaobstaráte tento robotický vysávač DEEBOT OZMO T8. Ide o prvého robota na vysávanie a umývanie na trhu, ktorý je vybavený najmodernejšou 3D technológiou TrueDetect na predchádzanie nárazom, zaseknutia aj zamotania. S touto špičkovou technológiou dokáže robot veľmi presne naskenovať svoje okolie a detegovať aj tie najmenšie prekážky v miestnosti. Ďalej sa robotický vysávač DEEBOT OZMO T8 pýši vylepšeným systémom pre efektívnejšie mapovanie priestoru a Ecovacs systémom, ktorý zaistí výkonné udržanie optimálneho tlaku pri saní. Iste oceníte aj ďalšie vlastnosti, ako virtuálne hranice, detekcia koberca, načasovanie upratovania podľa vašich preferencií či viacpodlažné mapovanie. Otáčavý disk na umývanie OZMO Pro zaistí odstránenie aj odolných nečistôt.


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača DEEBOT OZMO T8

  • Inovatívny robotický vysávač pre efektívne upratovanie domácnosti bez námahy
  • DEEBOT OZMO T8 efektívne vysáva aj umýva 
  • Navyše odstráni aj odolné nečistoty vďaka elektricky poháňanému disku na umývanie OZMO Pro
  • Robot je vybavený modernou 3D technológiou TrueDetect, vďaka ktorej predchádza nárazom, zaseknutiu aj zamotaniu
  • Pokročilá technológia TrueMapping so senzorom na báze lasera D-ToF sa postará o ešte vyššiu presnosť mapovania
  • Ďalšie unikátne funkcie robota DEEBOT OZMO T8 ako virtuálne hranice, individuálne načasovanie upratovania, detekcia kobercov či viacpodlažné mapovanie priestorov
  • Revolučný Ecovacs systém pre optimálne udržanie tlaku
  • Batéria s vysokou kapacitou zaistí prevádzku robota až na 3 hodiny na jediné nabitie, vďaka čomu dokáže upratať domácnosť väčšiu ako 300 m2
  • Robotický vysávač sa dobíja 6,5 hodiny
  • Prachová nádoba s objemom 0,42 l

Robotický vysávač DEEBOT OZMO T8 dokonale uprace váš domov

Robot OZMO T8 nenaráža ani sa nezasekáva vďaka novej 3D technológii TrueDetect

Robotický vysávač DEEBOT OZMO T8 dostal do výbavy špičkovú 3D technológiu TrueDetect, vďaka ktorej v každej situácii spoľahlivo zaznamená prekážku a vyhne sa jej. Technológia funguje na princípe využitia štruktúrovaného svetla a algoritmu na 3D skenovanie okolia, čo zaisťuje bezchybné zaznamenanie aj tých najmenších prekážok v priestore. Dokáže sa tak efektívne vyhnúť aj tenkým nohám stoličiek, malým výrobkom alebo prahom a rozpoznáva aj veľmi úzke priestory. Robot DEEBOT OZMO T8 disponuje tiež lepšou schopnosťou rozpoznania tmavých povrchov.

Presnejšie mapovanie priestoru a efektívnejšie upratovanie s technológiou TrueMapping

S úplne novou technológiou TrueMapping dokáže teraz robotický vysávač DEEBOT OZMO T8 detegovať až dvojnásobnú vzdialenosť (10 m) ako predtým a to s ešte väčšou precíznosťou. Zaisťuje to laserová detekcia D-ToF v kombinácii so špičkovými integrovanými algoritmami, vďaka ktorým robot DEEBOT OZMO T8 oveľa presnejšie skenuje a mapuje prostredie a plánuje tú najefektívnejšiu trasu upratovania. Túto jedinečnú vlastnosť robotického vysávača DEEBOT oceníte predovšetkým u väčších rodinných domov.

Ecovac systém na udržanie tlaku a ešte účinnejšie umývanie s technológiou OZMO Pro

O efektívnejšie využitie energie a zabezpečenie vysokého sacieho tlaku sa u robotického vysávača DEEBOT OZMO T8 stará revolučný systém Ecovac. Navyše dokáže robot nielen vysávať a umývať zároveň, ale aj vďaka novému systému OZMO Pro zapojí do práce aj elektricky poháňaný disk na umývanie, ktorý sa spoľahlivo vysporiada aj s odolnejšími nečistotami pomocou vysokofrekvenčných vibrácií. Vy si potom môžete zvoliť až zo štyroch úrovní prietoku vody podľa vašich individuálnych preferencií a aktuálnych potrieb.

Efektívne upratovanie vďaka premyslenej konštrukcii robota OZMO T8

Kombinácia valcovej kefy a dvojitých postranných kief robí z robotického vysávača DEEBOT OZMO T8 efektívneho pomocníka vo vašej domácnosti, ktorý zachytí všetky nečistoty od prachu až po zvieraciu srsť. Výkonný systém udržania tlaku Ecovacs spoločne s funkčne navrhnutým dizajnom vysávača a špeciálnym materiálom sacieho kanála zabezpečuje u robota DEEBOT OZMO T8 optimálne využitie energie a vysoký sací výkon pri výnimočne nízkom hluku.


Funkcia Virtual Boundary robotického vysávača DEEBOT OZMO T8

Ak sa vám nebude hodiť, aby robot DEEBOT OZMO T8 v danú chvíľu upratoval niektorú miestnosť, môžete mu zamedziť prístup pomocou virtuálnych hraníc. S aplikáciou Ecovacs tak zachováte súkromie v prípade potreby a upratovanie si prispôsobíte presne podľa svojich predstáv a požiadaviek danej situácie.

Schopnosť viacpodlažného mapovania

Inteligentný robotický vysávač DEEBOT OZMO T8 je schopný naskenovania hneď niekoľkých máp a až dve si dokáže uložiť do pamäti. Vo chvíli, keď sa v jednej z týchto oblastí bude robot nachádzať, sám to rozpozná a prispôsobí tomu upratovanie. Vy si ďalej môžete nastavovať, v ktorej konkrétnej miestnosti na poschodí má robot DEEBOT OZMO T8 upratovať.

Robotický vysávač DEEBOT OZMO T8 je vybavený vysokokapacitnou batériou

Robot DEEBOT OZMO T8 dostal do výbavy batériu s vysokou kapacitou, aby bolo upratovanie vašej domácnosti ešte dôslednejšie, než kedy predtým. Dokáže tak na jediné nabitie zostať v prevádzke až 3 hodiny (pri štandardnom sacom výkone na pevnej podlahe) a zvládne bez ťažkostí upratať domácnosti aj väčšie ako 300 m2.

Robot sa zájde automaticky nabiť a potom pokračuje v práci

Akonáhle si zaobstaráte robotický vysávač DEEBOT OZMO T8, už vás nečaká takmer žiadna námaha pri upratovaní ani jeho prevádzke. Robot sa totiž sám vráti do dobíjacej stanice akonáhle zaznamená nízky stav batérie. Vo chvíli, keď sa inteligentný robot DEEBOT OZMO T8 dobije do plna, vráti sa k upratovaniu presne tam, kde prestal. Užite si žiarivo čistý domov bez starostí s robotickým vysávačom DEEBOT OZMO T8.


 
 

Parametre a špecifikácia

 

Typ povrchu

Typ povrchu
 Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na mäkké povrchy, Na linoleum, Na drevené podlahy, Na plávajúce podlahy

Určenie

Určenie
 S mopom, Na čistenie kobercov, Na zvieracie chlpy, Na vodu

Vlastnosti

Funkcie
 Automatické dobíjanie , Funkcia proti zamotaniu káblov , Predvoľba miestností na upratovanie , Pokračovanie upratovania po samostatnom dobití , Senzor proti pádu zo schodov , Odolnosť kief proti namotávaniu vlasov , Senzor proti nárazu , Vysávanie viacerých miestností , Detekcia znečistených miest , Prispôsobenie povrchu podlahy
Objem nádoby na prach
 0,42 l
Počet bočných štetcov
 2
Prekonanie prekážky do výšky
 2 cm
Spôsob navigácie
 Kamera, vSLAM, Laserová
Typ motora
 BLDC
Typ ovládania
 Aplikácia
Spôsob čistenia
 Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

 
 High Efficiency filter, Mikrofilter, HEPA filter, Penový filter

Rozmery a hmotnosť

Výška
 9,3 cm
Šírka
 35,3 cm
Hĺbka
 35,3 cm
Hmotnosť
 4,3 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo
 230 V napájací zdroj, Adaptér, Bočná kefa, Časový rozvrh upratovania, Čistiaca kefka, Čistiaca textília, HEPA filter, Indikátor plného koša, Kefa, Mäkčené kolieska, Mopovací modul s mopovacou tkaninou, Multifunkčný nadstavec, Nabíjací adaptér, Nabíjacia stanica, Nabíjacia základňa, Nádobka na vodu na mokré čistenie, Napájací adaptér, Napájací kábel, Nárazník so spomaleným dotykom, Nadstavce, Nástroj na čistenie kief a filtrov, Ovládanie smartfónom, Ovládanie cez WiFi, Penový filter, Trojstupňový čistiaci systém, Virtuálna stena, Náhradná bočná kefa, Rotačná kefa

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie
 áno

Farba

 
 Biela

Napájanie

Typ batérie
 Li-Ion
Doba nabíjania
 6,5 h (6,5 h)
Doba prevádzky
 200 min (200 min)

Hlučnosť

Hlučnosť
 67 dB(A)

Rozmery a hmotnosť

Šírka
 35,3 cm
Výška
 9,3 cm
Hĺbka
 35,3 cm
Hmotnosť
 4,3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: