Ecovacs Deebot N8 Pro+

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 720 €
Ušetríte 240 € (–33 %)
Cena 400 € bez DPH
480 €
Značka Ecovacs
Kategória Robotické vysávače
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

DEEBOT N8 PRO+

Pokiaľ už vás nebaví neustále vysávanie nečistôt vrátane chlpov vašich zvieracích miláčikov, ktoré nikdy nemajú konca, potom spozornite. Vďaka tomu, že žijeme v modernej dobe, si aj vy môžete užiť perfektne čistý domov bez námahy, ak si zaobstaráte tento robotický vysávač DEEBOT N8 PRO+. Ide o robota, ktorý disponuje nielen funkciou vysávania, ale aj umývania - o vaše podlahy bude kompletne postarané, či už ide o koberce, laminát, PVC, parkety alebo dlaždice. S technológiou TrueMapping si presne nastavíte kadiaľ má alebo nemá robotický vysávač DEEBOT N8 PRO+ jazdiť.


Kľúčové vlastnosti robotického vysávača DEEBOT N8 PRO+

 • Inteligentný robotický vysávač v bielom dizajnovom vyhotovení
 • DEEBOT N8 PRO+ efektívne kombinuje vysávanie a umývanie
 • O perfektne umytú podlahu sa postará OZMO technológia
 • Pomocou mobilnej aplikácie sa vám otvárajú pokročilé možnosti nastavenia
 • Laserové senzory pre dokonale presné mapovanie okolia
 • Technológia TrueMapping pre zostavenie mapy čistenia počas niekoľkých sekúnd
 • Funkcia Virtual Boundary s ktorou môžete robotu nastaviť virtuálne hranice, ktorým sa má vyhýbať
 • Prachová nádoba 420 ml a 240 ml zásobník na vodu zaistí efektívne vyčistenie priestorov
 • Výkonná funkcia Max+ zvýši sací výkon a vyčistí z kobercov aj zašlý prach
 • Batéria zabezpečí prevádzku robota až na 110 minút na jediné nabitie a v prípade, že nestihne všetko upratať, sám sa príde nabiť a potom pokračuje v práci tam, kde skončil
 • Robotický vysávač DEEBOT N8 PRO+ sa dobíja približne 4 hodiny
 • Papierové vrecko na prach s kapacitou 2,5 l sa odporúča meniť raz počas 30 dní
 • Stanica na automatické vyprázdňovanie súčasťou

Od škvŕn až po zvieraciu srsť, robotický vysávač DEEBOT N8 PRO+ spoľahlivo vyčistí všetko, čo treba

Robotický vysávač N8 PRO+ vysáva aj umýva naraz

Robotický vysávač DEEBOT N8 PRO+ v bielom vyhotovení vám ponúkne kombinovanú funkciu vysávania a umývania zároveň. Váš domov sa bude lesknúť čistotou už po jednom cykle na jediné nabitie robota DEEBOT N8 PRO+, vďaka dokonale vyváženému systému prachovej nádoby s objemom 420 ml a zásobníku na vodu s objemom 240 ml. O vaše podlahy bude kompletne postarané, či už ide o koberce, laminát, PVC, parkety alebo dlaždice.

Umývanie podlahy s OZMO technológiou

Jednoduché a pritom efektívne umývanie s bielym robotom DEEBOT N8 PRO+ zaistí technológia OZMO. Stačí len doplniť vodu a všetko ostatné už necháte na robotickom vysávači. O neustály prísun vody sa stará elektronicky ovládané vodné čerpadlo robotického vysávača DEEBOT N8 PRO+. V aplikácii si nastavíte jednu zo štyroch úrovní vlhkosti podľa typu vašich podláh. Nemusíte sa báť, že by vám robot namočil koberec, automaticky ho rozpozná a zareaguje vynechaním vody a zvýšením sania.

Maximálna efektivita upratovania vďaka systematickej trase robota DEEBOT N8 PRO+

S inovatívnym robotom DEEBOT N8 PRO+ sa nemusíte báť žiadnych vynechaných miest, ktoré by zostali nevyčistené. Robot sa totiž dokáže pohybovať v efektívnom vzorci postupného prejdenia celej miestnosti tam a späť, takže zaistí dôkladné a systematické upratovanie. Batéria zabezpečí prevádzku robota až na 110 minút na jediné nabitie a v prípade, že nestihne všetko upratať, sám sa príde nabiť a potom pokračuje v práci tam, kde skončil.

Režim Max+ zaistí vyššiu saciu silu

V prípade náročnejšieho typu upratovania môžete u robotického vysávača DEEBOT N8 PRO+ využiť optimalizovaný režim Max+, ktorý disponuje až 2,5-krát vyššou sacou silou oproti štandardnému režimu. Tento mód robota DEEBOT N8 PRO+ sa vám bude hodiť predovšetkým v prípade, že ho čakajú väčšie či ťažšie nečistoty.


Špeciálny senzor proti pádu zo schodov

Robotický vysávač DEEBOT N8 PRO+ dostal do výbavy detekčné senzory na rozlišovanie stupňov, čo vám zaručí, že ho nikdy nenájdete rozbitý pod schodmi. Schodom či iným stupňom sa elegantne vyhne a ďalej upratuje príslušné poschodie.

Zmapujte svoj domov s automatickým vysávačom DEEBOT N8 PRO+

Automatický vysávač N8 PRO+ nasníma niekoľko máp a ihneď, ako deteguje, na ktorej mape sa nachádza, prispôsobí podľa toho svoje upratovanie v prípade, že si nenastavíte sami v aplikácii, ktoré miestnosti práve chcete čistiť.


Ovládanie robotického vysávača N8 PRO+ prostredníctvom mobilnej aplikácie

S aplikáciou Ecovacs využijete potenciál robotického vysávača DEEBOT N8 PRO+ na maximum. Otvoria sa vám možnosti plánovania času upratovania tak, ako sa vám to bude hodiť, sledovanie aktuálneho stavu či vyberanie vhodného režimu upratovania na diaľku, cez svoje mobilné zariadenie. S robotom DEEBOT N8 PRO+ vás žiadna námaha nečaká, len si dosýta užívate moderné technológie automatizovaných domácich prác.

Robot sa zájde automaticky nabiť a potom pokračuje v práci

Akonáhle si zaobstaráte robotický vysávač DEEBOT N8 PRO+, už vás nečaká takmer žiadna námaha pri upratovaní ani jeho prevádzke. Robot sa totiž sám vráti do dobíjacej stanice akonáhle zaznamená nízky stav batérie. Vo chvíli, keď sa inteligentný robot DEEBOT N8 PRO+ dobije do plna, vráti sa k upratovaniu presne tam, kde prestal. Užite si žiarivo čistý domov bez starostí s robotickým vysávačom DEEBOT N8 PRO+.

Funkcia Virtual Boundary robotického vysávača

U takto inteligentného robota, ako je DEEBOT N8 PRO +, už najskôr očakávate, že sa dá nastaviť celkom všetko, podľa vašich predstáv. Dajte robotickému vysávaču pokojne aj virtuálne hranice s funkciou Virtual Boundary a zamedzte mu v prístupe do častí miestnosti, nech už je to z akéhokoľvek dôvodu.


 
 

Parametre a špecifikácia

 

Typ povrchu

Typ povrchu
 Na všetky druhy podláh, Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na mäkké povrchy, Na linoleum, Na drevené podlahy

Určenie

Určenie
 S mopom, Na čistenie kobercov, Na suché a mokré čistenie, Na zvieracie chlpy, Na vodu, Na suché čistenie

Vlastnosti

Funkcie
 Automatické dobíjanie , Vysypanie zásobníka do stanice , Funkcia proti zamotaniu káblov , Predvoľba miestností na upratovanie , Pokračovanie upratovania po samostatnom dobití , Senzor proti pádu zo schodov , Odolnosť kief proti namotávaniu vlasov , Senzor proti nárazu , Automatické vysypanie , Prispôsobenie povrchu podlahy , Funkcia odloženého upratovania
Objem nádoby na prach
 0,42 l
Počet bočných štetcov
 2
Prekonanie prekážky do výšky
 2 cm
Spôsob navigácie
 vSLAM
Typ motora
 BLDC
Typ ovládania
 Aplikácia
Spôsob čistenia
 Kefy, Programy, Mopovanie

Filtre

 
 High Efficiency filter, Mikrofilter, HEPA filter, Penový filter

Rozmery a hmotnosť

Výška
 9,36 cm
Šírka
 35,3 cm
Hĺbka
 35,3 cm
Hmotnosť
 7,9 kg

Výbava a príslušenstvo

Príslušenstvo
 230 V napájací zdroj, Bočná kefa, Časový rozvrh upratovania, Čistiaca kefka, HEPA filter, Indikátor nabíjania, Indikátor plnej nádoby na prach, Indikátor plného koša, Mopovací modul s mopovacou tkaninou, Nabíjacia stanica, Nádobka na vodu na mokré čistenie, Ovládanie smartfónom, Ovládanie cez WiFi, Parkovacia a čistiaca stanica, Utierka na stieranie podláh, Batéria Li-Ion

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie
 áno

Farba

 

Napájanie

Typ napájania
 Aku
Typ batérie
 Li-Ion
Doba nabíjania
 4 h (4 h)
Doba prevádzky
 110 min (110 min)
Kapacita batérie
 3 200 mAh
Napätie batérie
 14,4 V

Hlučnosť

Hlučnosť
 67 dB(A)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: