DJI Mavic Air 2 (DJIM0260)

3 hodnotenia
 
Akcia Tip Doprava zadarmo Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 900 €
Ušetríte 126 € (–14 %)
Cena 645 € bez DPH
774 €
Značka DJI
Kategória Drony
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Vlastnosti:

 • Prenos videa do 6 km (1080p) 
 • 34 minút letový čas
 • HDR video
 • Focus Track
 • 48 MPx fotografie a 4K / 60 fps video
 • 8K Hyperlapse

Kľúčové vlastnosti:

 • 1. Ultra čistá kresba: ½ "snímač, 48 MPx Fotografie a 4K / 60fps Video
 • 2. Kontrast, Farba a Riadenie: HDR Fotky, Video, a Panorámy
 • 3. Filmové zábery: Hyperlapse a QuickShots
 • 4. Lietaj dlhšie: 34 minút max letový čas a diaľkový ovládač s výdržou 240 minút
 • 5. Lietaj inteligentne a bezpečne: Systém APAS 3.0 na vyhýbanie sa prekážkam
 • 6. Lietaj ďalej s prehľadom: OcuSync 2.0, dosah signálu do 6 km v 1080p / 30fps 

Posúvaj hranice

4K / 60fps Video

Natáčajte letecké zábery ako profesionál vďaka plynulému 4K / 60 fps videu. Farebný profil D-Cinelike zachová viac obrazových dát pre následnú postprodukciu. HEVC (H.265) video kodek zaobstará viac obrazových dát, zaberá menej miesta v úložisku a uchová dynamický rozsah a detaily záznamu, výsledok sa tak posúva na úplne novú úroveň.

HDR Video

Tajomstvom pre dosiahnutie perfektného HDR videa je použitie čipu s štvornásobnou Bayerovou maskou. Jedna snímka oddelí expozičné hodnoty v jednotlivých častiach obrazu a presne reprodukuje svetla a tiene. Snímky sú ďalej skladané a vytvára sa tak farebne vyvážený obraz s vysokým dynamickým rozsahom.

48 MPx fotografie

S 1/2" CMOS snímačom je Mavic Air 2 schopný zachytiť 48 MPx fotografie. Pripravte sa posunúť vaše letecké zábery na novú úroveň.

SmartPhoto

Optimálne výsledky dosiahnete s Mavic Air 2 a funkciou SmartPhoto, ktorá kombinuje rozoznávanie scén, Hyperlight a HDR v jednom. Rozoznávanie scén nastavuje všetky expozičné parametre kamery pre celý rad scén a podporuje inteligentné rozoznávanie piatich kategórií: západ slnka, oblohu, trávu, sneh a stromy.

Hyperlight optimalizuje fotografie zhotovené za zhoršených svetelných podmienok, HDR výrazne zvyšuje dynamický rozsah a kresbu. Pokročilé algoritmy analyzujú každú scénu a upravujú expozičné parametre, skladajú viac fotiek do seba a vytvára prepracované vysoko kvalitné kompozitné fotografie. (1)

HDR Panorámy

Mavic Air 2 disponuje najpokročilejším režimom pre panorámy s vysokým dynamickým rozsahom a neuveriteľne presnou reprodukciou živých farieb. Mavic Air 2 je osadený snímačom Sony IMX586 sa štvornásobnou Bayerovou maskou, ktorý zvyšuje dynamický rozsah a farebnú citlivosť. Vylepšený 3-osový gimbal stabilizuje každý záber. Na fotografie a video sa tak môžete stopercentne spoľahnúť aj v silnejšom vetre a nepravidelných poryvoch.

Natáčajte zábery ako z filmu

FocusTrack

Zaobstarať zábery s profesionálnou kvalitou je vďaka FocusTrack hračka. Sada jednoducho ovládateľných inteligentných sledovacích režimov ako je Active Track 3.0, Spotlight a Point of Interest 3.0 vám umožní popustiť uzdu fantázii.

ActiveTrack 3.0

Sledovanie objektov a vyhýbanie sa prekážkam je s novou verziou technológie DJI ActiveTrack plynulejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka lepšiemu vyhľadávanie trás, rýchlejšou a presnejšou predikciou trajektórie je sledovaný objekt stále v strede záberu, aj keď sa pohybuje napríklad za stromom.

Spotlight 2.0

Lietajte úplne voľne s kamerou zacielenou na vybraný objekt. Jednoducho označte objekt a lietajte, o zvyšok sa postará Mavic Air 2.

POI 3.0

POI 3.0 vylepšuje možnosti funkcie POI 2.0, obzvlášť potom rozoznávanie rovných povrchov. Tam kde POI 2.0 mohlo stratiť sledovaný objekt, POI 3.0 je teraz schopné dynamicky sledovať objekty ako autá, lode alebo osoby.

8K Hyperlapse

Mavic Air 2 podporuje Hyperlapse v 8K, môžete tak deformovať čas a priestor vytvárať tak ohromujúce zábery. A najlepšie je, že to zvládnete bez zložitého post-procesovanie. Vyberte si z režimy Free, Circle Course Lock a Waypoint, vyberte vhodné miesto pre natáčanie a aplikácie DJI Fly sa postará o zvyšok. (2)

QuickShots

Zachyťte filmové zábery automaticky s funkciou QuickShots. Stačí niekoľko kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a preletí komplikovanú leteckú trasu a zachytí záber s profesionálnou kvalitou. Pridajte hudbu, efekty a filtre pomocou intuitívnych šablón Story, hotové klipy potom môžete zdieľať priamo na sociálnych sieťach.

Režimy: Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang, Asteroid

Dychberúce zábery a bezpečný let

OcuSync 2.0

OcuSync 2.0 umožňuje prenos signálu vo FullHD 1080p živého náhľadu na vzdialenosť 6 km priamo z kamery v drone. Vychutnajte si tak voľnosť pohybu a čistejší obraz pre obstaranie toho perfektného záberu. (3)

Spoľahlivý prenos, plynulý rokov

Mavic Air 2 podporuje komunikáciu v dvoch pásmach 2.4 / 5.8 GHz a automaticky bezproblémovo prepína do pásma s najnižším zarušením. (4) To výrazne vylepšuje schopnosť dronu vysporiadať sa s rušením v náročných podmienkach a zvyšuje bezpečnosť letu.

Batérie a let

Vďaka pôsobivému letovému času až 34 minút môžeš zostať vo vzduchu tak dlho, dokiaľ neurobíte ten perfektný záber a natáčajte rýchle a dynamické zábery vďaka maximálnej rýchlosti 68 km/h v režime Sport. (5)

Vyhýbanie sa prekážkam

Mavic Air 2 vníma okolité prostredie v troch smeroch: vpredu, vzadu a pod sebou. Pomocné svetlo zlepšuje viditeľnosť a prvok aktívnej bezpečnosti v podobe vyhýbanie sa prekážkam je to čo potrebujete pri posúvaní vašich možností.

 • Vpredu: obrazové čidlo - Presné do 22 metrov
 • Vzadu: obrazové čidlo - Presné do 23.6 metrov
 • Zo spodu: obrazové čidlo, infračervené čidlo, Pomocné svetlo pre lepšiu vizuálnu poziciovanie, bezpečné pristátie a viditeľnosť vo vzduchu. Možné manuálne vypínať a zapínať.

APAS 3.0

Pokročilé systémy pre asistenciu pilota (APAS) 3.0 (6) využívajú pokročilé mapovacie technológie pre plynulé a spoľahlivé vyhýbanie sa prekážkam v komplexných prostrediach. Schopnosť vyhýbať sa prekážkam a automatické plánovanie letu je dramaticky vylepšené oproti predchádzajúcim generáciám, je tak zvýšená bezpečnosť letu a otvárajú sa ďalšie možnosti.

DJI Fly App

Aplikácia DJI Fly umožňuje vytvárať perfektné videá ľahšie ako kedykoľvek predtým. Integrovaný editor videí DJI Mimo ponúka manuálne nastavenie, pokročilé funkcie a intuitívne šablóny, môžete tak generovať profesionálne kompozície v priebehu niekoľkých málo sekúnd.

Príslušenstvo

Úplne nový diaľkový ovládač sa pýši pôsobivou výdržou batérioe, ktorá vystačí na 240 minút prevádzky (7) a ergonomickou konštrukciou a pohodlným ovládaním. S novým držiakom telefónu je pripevňovanie telefónu rýchlejšie a integrovanej antény pilotovi výrazne uľahčujú prácu.

ND Filtre

Mavic Air 2 ponúka dve rady ND filtrov, ktoré pomáhajú s kontrolou expozície a rozširujú kreatívne možnosti. Set filtrov ND 16/64/256 pomáha s kontrolou rýchlosti závery v extrémnych svetelných podmienkach a set ND 4/8/32 umožní robiť živé a jasné zábery aj pri nízkom nastavení ISO. (8)

V balení

 • 1x DJI Mavic Air 2
 • 1x Diaľkový ovládač
 • 1x batéria
 • 1x nabíjačka 220V
 • 3x Vrtule (1 pár)
 • 1x Pripojovací kábel USB-C
 • 1x Pripojovací kábel Lightning
 • 1x Pripojovací kábel Micro USB
 • 1x kryt kamery
 • 1x Kábel USB / USB-C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: