Apple Watch Series 6, 40 mm PRODUCT(RED) Aluminium Case with PRODUCT(RED) Sport Band

Neohodnotené
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 360 €
Ušetríte 48,25 € (–13 %)
Cena 259,79 € bez DPH
311,75 €
Značka Apple
Kategória Inteligentné hodinky
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Apple Watch Series 6 GPS 40mm, puzdro z hliníka PRODUCT(RED), PRODUCT(RED) športový náramok

Inteligentné hodinky Apple Watch Series 6 sú perfektným doplnkom pre všetkých, ktorí chcú žiť zdravšie, športovať efektívnejšie a mať dokonalý prehľad. Po spárovaní s iPhonom sa totiž z hodiniek stáva predĺžená ruka telefónu – pomocou Apple Watch môžete bezkontaktne platiť, využívať navigáciu, počúvať hudbu aj telefonovať alebo odpovedať na e-maily a mnoho ďalšieho.

Mimoriadnu presnosť pri monitoringu spánku aj športu – pri behu, plávaní aj v posilňovni – dosahujú Apple Watch Series 6 vďaka špičkovým senzorom na meranie hladiny kyslíka v krvi, srdcovej činnosti aj vygenerovanie vlnového priebehu EKG.

Kľúčové vlastnosti:

  • Meranie hladiny kyslíka v krvi
  • Aplikácia EKG
  • Najpresnejšie meranie spánku aj športových aktivít
  • Jasnejší displej pre perfektnú čitateľnosť v každej situácii
  • Excelentný výkon a množstvo možností systému watchOS

 

Jednotka medzi inteligentnými hodinkami? Jednoznačne Apple Watch Series 6!

 

Meranie hladiny kyslíka v krvi

Novinkou v podaní Apple Watch Series 6 je meranie hladiny kyslíka v krvi. Tento kľúčový ukazovateľ totiž poskytuje perfektnú vypovedajúcu hodnotu o vašej celkovej kondícii. Vďaka špičkovému snímaču v hodinkách môžete kedykoľvek a kdekoľvek zistiť, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík a aké množstvo kyslíka sa mu dostáva. Navyše dochádza k priebežnému monitorovaniu 24 hodín denne pre dokonalý prehľad o vašej fyzickej kondícii.


 

Inteligentná korunka Digital Crown a EKG

Korunka Digital Crown, ktorá slúži na ovládanie, má zabudované elektródy a spolu so zadným sklíčkom sníma elektrické impulzy srdca. Jediné, čo je potrebné urobiť, je priložiť prst ku korunke Digital Crown. Následne počas 30 sekúnd dôjde k vygenerovaniu vlnového priebehu EKG. Hodinky Vďaka tomu zvládnu určiť, či váš srdcový rytmus nevykazuje znaky fibrilácie siení, alebo či je priebeh sínusový. Apple Watch tak s predstihom dokážu odhaliť nebezpečnú nepravidelnosť srdcového rytmu.


 

Sledovanie spánku

Aplikácia Spánok presne monitoruje kvalitu vášho spánku. Taktiež vám pomôže vybudovať správne návyky, aby ste sa cítili každý deň svieži a žili zdravšie.


 

Dostanú vás do najlepšej formy

Series 6 vďaka špičkovej senzorovej výbave umožňujú ešte presnejšie meranie tréningu – pri behu, v posilňovni, pri plávaní, aby ste sa dostali do najlepšej možnej formy.


 

Desiatky tréningov

Na výber máte desiatky tréningov od behania cez chôdzu až po jogu alebo plávanie či tanec.


 

Jasnejší displej a stále aktívny výškomer

Novinkou je okrem iného aj omnoho jasnejší Retina displej – je tak perfektne čitateľný aj z rôznych uhlov. Hodinky majú tiež stále aktívny výškomer. Ten neustále sleduje zmeny nadmorskej výšky a prináša ešte presnejšie dáta o vašich aktivitách vnútri aj vonku.


 

Hudba a podcasty

Hudbu si môžete užívať priamo z vášho zápästia. Apple Music prináša výber z viac než 70 miliónov skladieb a nechýbajú ani obľúbené podcasty.


 

Krúžky Aktivity

Krúžky Aktivity sú výbornou motiváciou k tomu, aby ste sa viac hýbali, cvičili a žili celkovo zdravšie.


 

Zdieľanie aktivity

Apple Watch vás motivujú k zlepšovaniu sa aj prostredníctvom možnosti zdieľať vaše Aktivity s rodinou a priateľmi.


 

Stále zapnutý displej

Displej dokáže byť stále zapnutý, aby ste mali o všetkom dokonalý prehľad bez toho, aby ste museli dvíhať zápästie kvôli prebudeniu hodiniek.


 

Ciferníky na každú príležitosť

V AppStore objavíte obrovské množstvo ciferníkov, kde si vyberie skutočne každý a na každú príležitosť.


 

Dokonalé prepojenie s iPhonmi

Hodinky vám po spárovaní s iPhonom umožnia vybaviť hovor aj rýchlo odpovedať na kľúčový mail. Ponúkajú tiež službu navigácie vďaka integrovanému kompasu a GPS alebo možnosť platiť bezkontaktne pomocou Apple Pay a omnoho viac.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: