Apple AirTag 4 ks

1 hodnotenie
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Cena 92,50 € bez DPH
111 €
Značka Apple
Kategória GPS
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Apple AirTag

AirTag je jednoduché, ale o to geniálnejšie príslušenstvo. Stačí ho totiž pripevniť k veci, ktorú potrebujete postrážiť, a nemusíte sa obávať, že by ste ju stratili. Ideálny je na pripevnenie na kľúče, do batožiny alebo napríklad batohu.

V rámci siete služby Nájsť totiž môže do hľadania stratenej veci zapojiť stovky miliónov zariadení a nájsť ju tak pokojne na druhej strane planéty. Veci, ktoré sú v dosahu, potom môžete ľahko prezvoniť z iPhonu alebo iPadu.


 

Kľúčové vlastnosti:

  • Až 1 rok výdrže
  • Vodoodolná konštrukcia
  • iPhone vyhľadá AirTag v blízkosti, ale aj stovky km vzdialený
  • 100 % súkromie
  • Obrovská sieť „pátračov“ so stovkami miliónov zariadení

Príslušenstvo, s ktorým už nikdy nič nestratíte!

 

Prezvoňte AirTag

Nemôžete nájsť peňaženku? Pokiaľ k nej máte pripevnený AirTag, môžete ju jednoducho prezvoniť, pretože disponuje reproduktorom. Stačí si v iPhone či iPade otvoriť panel Predmety.


 

iPhone vás navedie

Ultraširokopásmová technológia v AirTagu znamená, že vás k nemu dokáže iPhone* doviesť v prípade, že je niekde blízko. Nájsť stratený predmet možno ale aj na kilometre ďaleko. AirTag totiž využíva sieť služby Nájsť, ktorá obsahuje stovky miliónov iPhonov, iPadov a Macov po celom svete. Tie vám pomôžu AirTag nájsť kedykoľvek a kdekoľvek.

*Presné hľadanie podporujú tieto iPhony: iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pre Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max.

 

Princíp fungovania

Zariadenie pracuje tak, že vysiela zabezpečený Bluetooth signál, ktorý môžu kompatibilné zariadenia v okolí zapojené do služby Nájsť signál zachytiť a nahlásiť polohu AirTagu do iCloudu. Vám sa potom okamžite objaví v aplikácii Nájsť. Všetko je samozrejme úplne anonymné, automatizované a zašifrované.


 

Režim strateného zariadenia

AirTag je možné, rovnako ako ďalšie zariadenia Apple, prepnúť do režimu strateného zariadenia. Len čo naň narazí iné zariadenie pripojené do siete, dostanete automaticky upozornenie, prípadne možno nastaviť zariadenie tak, aby sa nálezcovi objavili vaše kontaktné údaje po priblížení sa s mobilom vybaveným NFC.


 

Dôraz na súkromie

Apple, ako je zvykom, kladie maximálny dôraz na súkromie. Polohu vášho AirTagu tak vidíte samozrejme iba vy a vaše dáta s polohou sa doň neukladajú. Samozrejme sú anonymné aj zariadenia, ktoré vám pomôžu stratený AirTag nájsť. Nikto iný váš AirTag nájsť nemôže – všetky dáta sú šifrované.


 

Intuitívna obsluha

Na nastavenie a pripojenie AirTagu k iPhonu či iPadu stačí jediné kliknutie. Následne už ho len pomenujete a pripevníte na predmet, ktorý chcete. Oznámenie o AirTagu vám môžu poskytovať aj Apple Watch.


 

Ročná výdrž batérie

Na prevádzku využíva AirTag štandardnú, ľahko vymeniteľnú batériu. Prináša výdrž jedného roka. Keď bude čas na výmenu, povie vám to váš iPhone.

 

Odolná konštrukcia

Vďaka vodoodolnému telu nevadí, keď vám AirTag nešťastnou náhodou spadne do kaluže alebo ho polejete.

 
Záruka 24 mesiacov (12 mesiacov IČ)
Partnumber MX532ZM/A
Ďalšie parametre
Typ príslušenstva Lokátor
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 3.2 cm
Výška výrobku 3.2 cm
Hĺbka výrobku 0.8 cm
Hmotnosť výrobku 0.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 8.7 cm
Výška balenia 1.5 cm
Hĺbka balenia 8.4 cm
Váha balenia 0.0 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: