70 Mai Dash Cam Pro

11 hodnotení
 
Akcia Tip Zväčšiť
 
Dostupnosť Vypredané
Bežná cena 66 €
Ušetríte 7,92 € (–12 %)
Cena 48,40 € bez DPH
58,08 €
Značka Xiaomi
Kategória Kamery do auta
Záruka 24 Mesiacov
Položka bola vypredaná...
 

Spoločne s tým, ako stále pribúda viac áut na cestách, pribúda aj viac sporných situácií medzi vodičmi. Najlepší liekom, ako na tieto situáciu vyzrieť a podložiť svoju verziu príbehu presvedčivými dôkazmi, je investícia do autokamery. A napríklad rovno do tejto od Xiaomi.

Xiaomi 70mai Dash Cam Pro v skratke

 Rozlišenie videa 2592 x 1944 pixelov

 140° široký pozorovací uhol

 Až trojminútová slučka a automatické nahrávanie

 Hlasové ovladanie a pripojenie cez Wi-Fi

 Inteligentný asistent riadenie ADAS * - stráženie jazdy v pruhoch a detekcie vzdialenosti od áut pred vami

 Technológia WDR pre optimálnu kompenzáciu expozície a funkcia defogging pre čistejšie zábery počas ranných hmlistých obdobia

 Voliteľný GPS modul pre záznam súradníc a aktuálne rýchlosti vozidla

 

Ilustrační foto

Komplexná ochrana auta 24 hodín denne

70mai Dash nie je len ďalšia jednoduchá kamerka do auta, ale všehovšudy inteligentný pomocník pri riadení a neohrozený ochranca pri parkovaní. Pri naštartovaní automobilu sa kamera automaticky zapne a potom môžete využívať ADAS* funkcia, ktorá vás v reálnom čase bude varovať pred čelnou zrážkou a LDWS*, čo je systém varovania pri opustení jazdného pruhu. Obe tieto funkcie sú ideálne na dlhé vzdialenosti, kedy vodiči často stráca pozornosť. Ani pri parkovaní nebude vaše auto bez dozoru, vďaka G-senzoru sa nahrávanie zapne aj pri najmenšom otrase vozidla. Už žiadne márne očakávaný papierikov za stieračom, ihneď budete poznať vinníka.

Ilustrační foto

Pretože na detailoch záleží

Snímač IMX335, F/1.8 od Sony garantuje kvalitný obraz záznamu aj pri zlých svetelných a atmosférických podmienkach. Vďaka 2,7K rozlíšenie 2592 x 1944 pixelov a širokému pozorovaciemu uhlu sa záznamy z vašich ciest budú môcť stať aj krásnymi videospomienkami.

Ľahké prepojenie

Záznam je možné nahrávať lokálne na MicroSD kartu s kapacitou až 64 GB, alebo využiť možnosť Wi-Fi hotspotu a pripojiť sa priamo ku kamere a sťahovať si záznam v reálnom čase do mobilného telefónu. K tomuto účelu je pripravená aj mobilná aplikácia. Nabíjanie kamery zaistíte z klasickej autozásuvky, alebo pobežíte čisto na akumulátor kamery.Ilustrační foto

BALENIE

Každá kamera zakúpená u nás bude obsahovať:

- kameru Xiaomi 70mai Dash Cam Pro

- úchytky na okno

- pripojovací USB kábel

- nabíjačku do auta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: