Dodacia lehota a platobné podmienky

 

Možnosti dopravy a platby :

Tovar zasielame kuriérskou službou DPD.  

Platba na dobierku : Tovar zaplatíte priamo kuriérovi pre prevzatí v hotovosti, alebo platobnou kartou.

Platba prevodom na účet : Po vytvorení objednávky je potrebné vykonať bankový prevod , podľa inštrukcií ktoré Vám prídu emailom / v rekapitulácií objednávky. Objednávky odosielame ihneď po prijatí platby na náš účet. Pri platbe prevodom prosíme zadávať správny variabilný symbol, pri nesprávne vyplnenom VS, môže dôjsť k zdržaniu vybavenia objednávky.

Elektronická licencia - je možné použiť iba pri objednávkach softvéru / licencií , ktoré následne zasielame na požadovaný email.

 

Aká je dodacia lehota od objednania tovaru ? 

 

Pri tovare skladom je to vo väčšine prípadov nasledujúci pracovný deň po objednávke, pri objednávkach vytvorených počas pracovných dní do 14:00, v tomto čase chodí po tovar kuriérska spoločnosť. Všeobecne by doručenie objednávky nemalo presiahnuť viac ako 2 pracovné dní.

Pri tovare, ktorý nie je uvedený ako "skladom" , môže byť doba dodania dlhšia, dostupnosť je zvyčajne uvedená v detailoch daného produktu.

 

Dostupnosť pri produktoch :

Skladom - odosielame v deň objednávky , pri objednávkach vytvorených do 14:00, prípadne po prijatí platby na náš účet pri objednávkach s platbou prevodom.

Do 3 dní - Tovar je na ceste na náš sklad, odosielame zvyčajne do 3 pracovných dní po vytvorení objednávky.

Na objednávku do 7 dní - Tovar je objednaný, na ceste k nám od dodávateľa , doba dodanie je zvyčajne 1 týždeň od vytvorenia objednávky.